2733
2734
عنوان

از دختر بودنم متنفرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2677 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس چرا من ندیدم تاحالا کسی تقاص بده اتفاقا خوشبختم هستن .بدترین آدما ککشون نمیگزه بعد یکی ک با احساس ...

مگه بازی کردن با احساسات بقیه خوبه؟

اگه تو این دنیا تاوان ندن اون دنیا تاوان میدن مگه شوخیه؟

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2738
ینی کسی اومده تو زندگیت و رفته ک حالت بد نشده؟

والا پسرام همینن من شوهر کردم هم دانشگاهیم یه ترم نیومد بعدم که اومد یه آدم دیگه شد ، همسایمون رفتم خونشون گریه کرد از اتاق نیومدبیرون ،با اینکه به هیچ کدومشون تعهدی نداشتم 

میتونم با دلایل علمی کاملا تک تک جملاتت رو زیر سوال ببرم 

ولی به گفتن همین بسنده میکنم ،اینکه فردی سو استفاده گر در راه شما قرار گرفته دلیل بر این نیست که تمام پسرها بدن و اینکه شما احساسی هستید و ضربه خوردید دلیل بر این نیست که تمام دخترها احساسین  

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
من هیچوقت از مسی کورکورانه دفاع نمیکنم موافق تساوی حقوق هستم نه مسکولیسم نه فمنیسم

خیلی نظراتتون زن ستیزانس

همه ی نظراتتون به نفع آقایون و به ضرر خانماس برام عجیبه

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2706