2737
2739
عنوان

کنکور زبان خوبه یا بد؟؟؟

1207 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من امسال کنکور دارم رشته اصلیم تجربیه ولی میخام کنکور زبان بدم ... راستش زبانو دوست دارم خدا رو شکر وضع مالیمونم خوبه و برای من مهمه که یه کاری داشته باشم که ازش لذت ببرم 

من عاشق دندون پزشکی بودم ولی حس میکنم دیگه نمیکشم از سال دهم تا الان خیلی استرس کشیدم 🤕 

درسمم همیشه خوب بوده

از طرفی درآمد هم آنچنان برام مهم نیس (یعنی این نیس ک بگم بخاطر اینکه یه شغلی پول توشه برم سمت اون )هدفمم از تحصیلات اینه که با سواد باشم و یه مهارتی داشته باشم ک بتونم در آینده بهش تکیه کنم 

کنکور زبان برای من خوبه یا برم تجربی بنظرتون؟؟؟

من هر دو رو دادم با اینکه رتبه زبانم ۳۰۰بود و تجربی ۵۰۰۰من تجربی انتخاب رشته کردم بنظرم آینده تجربی بهتر بود

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

زبان حالا‌کنکورش که هیچ

هرکی قبول میشه اکثرا مسلط به زیانن تو دانشگاه ادم زده میشه اونا روون‌حرف میزنن

مثلا سر کلاس زبان عمومی‌ چند نفر هستن مسلطن عین زبان‌مادری حرف میزنن‌من و خیلیا عذاب میکشیم اون کلاس

حالا میل خودته

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هردو رو بده..زبانم شیرینه

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2731
هردو رو بده..زبانم شیرینه

سلام‌میشه یه کم کمکم‌کنید برا خود خوان زبان یاد گرفتن‌میخوام از امریکن فایل ۲ شروع‌کنم یه راهنمایی میکنی؟؟

رو زبان فوکوس نکردی یعنی؟؟ 

نه 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
سلام‌میشه یه کم کمکم‌کنید برا خود خوان زبان یاد گرفتن‌میخوام از امریکن فایل ۲ شروع‌کنم یه راهنمایی م ...

بنظرمن شخصی ..یک یادو ترم زبان بخون یابامعلم خصوصی یا اموزشگاه یاانلاین بعد شروع کن چون پایت قوی شه

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2738
زبان حالا‌کنکورش که هیچ هرکی قبول میشه اکثرا مسلط به زیانن تو دانشگاه ادم زده میشه اونا روون‌حرف می ...

من کلاس زبان رفتم نزدیک دوساله ولش کردم در حد متوسط هستش زبانم

بنظرمن شخصی ..یک یادو ترم زبان بخون یابامعلم خصوصی یا اموزشگاه یاانلاین بعد شروع کن چون پایت قوی شه

این‌کتاب امریکن رو شما بررسی کردی؟؟؟

منظورم اینه ک برای زبان چیزی نخوندی؟ منطقه چند بودی؟؟

منطقه دو بودم نخوندم فقط ادبیات و دینی رو ۹۰ زده بودم 

میشه ازتون چند تا سوال بپرسم ؟؟🙏🏻

جانم

2706