2733
2734
عنوان

میشه راهنمایی کنیید

45 بازدید | 3 پست

سلام خانوما خوبید.ببخشید من جاریم ۱۵ سالشه بعد نمیدونم از رو بچگیشه یا واقعا عمدا یک سری رفتار هارو انجام میده..مثلا ما یک بار رفتیم بیرون منو جاریم و دختر عمم که وقتی برگشتیم خونه ب مادر شوهرم که میشه عمم گفت فاطمه با ما نبوده منم ناراحت شدم از این دروغش هیچی نگفتم اما پیش شوهرم گله گی کردم که جاریم میشه دختر عمه شوهرم و چند تا دروغ دیگه که راه میره میزاره دهن من اما اونروز رفته گفته فاطمه میخاد خانه شوهرشه بکنه ب اسم خودش و طلاق بگیره درصورتی ما رو خانه مادرشوهرم خانه ساختیم و خانه اصلا ب اسم شوهرم نیست که اینم ب همسرم گفتم گفت ولش کن توجه نکن بهش اما خوب زور بهم داره نمیخام ب برادر شوهرمم بگم چون اون ادم اعصبانیه و از دروغ متنفره میترسم بلایی سرش بیاره.ب تظرتون عمدا اینکارارو میکنه یا از رو بچگیه.من این حرفارو برادر شوهر کوچیکم بهم میگه که خیلی هم با هم جوریم.نمیدونم چیکار کنم میشه راهنمایید کنیید

از رو بچگی چیه عمدی داره شما رو خراب میکنه پیش بقبه اخه یعنی چی که گفته میخوای خونه رو به اسم ...

نه اصلا خونه ب اسم مادر شوهرمه.بعد من اونروز ب مادرشوهرمم گفتم منی که دوساله ازدواج کردم چشمم دنبال مال شما نبوده که اینی که سه ماهه ازدواج کرده امده اینجوری میگه.شوهرمم پسر عمه خودمه.مادرشوهرم برای اینکه نشه بحس بزرگی زد زیرش اما مطمنم گفته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=212671401] از رو بچگی چیه عمدی داره شما رو خراب میکنه پیش بقبه اخه یعنی چی که گفته میخوای خونه رو برادرشوهرم اون لحظه دو دستی زده بود رو سر خودش گفته بود این تویی که میخای این بلارو سر من بیاری 

2728