2737
2739

فردا میخوام برم و با شوهرم درخواست طلاق توافقی بدیم 

ابنم بگم شوهرم پسرعمومه یه پسر سه ساله دارم خیلی شر وشیطون

الان اومدم خونه پدرمم چندروزه 

از وقتی اومدم نه زنگی زده نه پیام حتی استوریای اینستامم باز نمیکنه فقط یکبار اومد بچمو برد شبش هم نیاورده بود صب اورد داد به پدرم رفت

الان فردا پدرم میخواد زنگ بزنه بگه میخواییم بیایم جهاز دخترمو ببریم ولی من نمیدونم ته دلم انگار دلم برا بچم میسوزه از اینده میترسم خف کردم نمیدونم

اینم بگم من پدر مادرمو تحریک کردم خودمم دلم خونه ازش اصلا دیگه دوسش ندارم ولی بچم بیقراره امروز رفتم خونم تو یه به کوچه ایم با خونه بابام اینا رفتم خونم یسری وسایلا مونده بود بردارم بچم انقدر خوشحال شد از ته دلش میپرید اینور اونور که دلم به درد اومد از معصومیت بچه که این چه گناهی کرده حالا موندم چیکار کنم یاد کارای شوهرم میفتم که کتک میزنه شاید تو سال سه چهار دفه فش میده منو خیلی بی ارزش میکنه میگه کاش ترو نمیگرفتم و فلان تو تایپک های دیگم هست ولی وقتی بچمو نگاه مکنم دلم میخواد برم باز ذلت رو قبول کنم بخاطرش چیکار کنم ترو جون عزیزتون راهنمابیم کنین

یه صلوات ختم کن مرسی🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه نفهمه تو میخوای خودت بدی دست یه بجه سه ساله برات تصمیم بگیره

بعدم بشه یکی عین پدرش یه دختر دیگه بدبخت بشه... خودت عین کوه پشتیشی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2731

به خاطر بچه ات مشکلت حل کن و برگرد به زندگی ، بعد طلاق تو بچه ات بدبخت میشه مادر که میشی برا خوشبختی بچه ات باید خیلی گذشت کنی جدا نشو ، لطفا

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

بهتر ازاینه که هروز با دعوا وفحش مواجه بشه💔

انتخاب بین بد وبدتره

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
برگرد برای خودت زندگی کن کاری ب کارش نداشته باش انگار مرده هر کار میکنه تاییدش کن فقط خرجتو بده تا ب ...

این خانم حق زندگی دارع

مگه چقدر زنده اس که عمرشو اینطوری بگذرونه

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
2738

اینجام راحت نیستم پدرومادرم خیلی ادم سختگیریه یه برادر ۱۵ساله هم دارم که اصلا با پسرم جکر نمیان بچه منم بکم سرتق بار اومده هرچی خواسته براش فراهم کردیم الان که دعواش میکنم میگم به اون دس نزن اون کارو بکن بدتر میکنه منمو هم فشار میاد که کاش میموندم خونم هرکاری شوهرم سرم میاورد میگرد ولی بچم راحت بود خودم راحت بودم اینم بگم طبقه بالا خونه پدرم اینا خالی وسایلامو میارم میچنم جدا زندگی میکنم فوقش اذیت بشیم دوسه ماهه بعدش جدان خونه هامون بچمم عادت میکنه به شرایط جدید فقط پدرش نیست ومن باید تنهایی بچه رو بدوش بکشم 

یه صلوات ختم کن مرسی🙏🙏🙏

فکر میکنی بعد جدایی حالت بهتر میشه؟ طاقت دوری پسرت رو داری؟ مظمینی ازدواج بعدیت میشه؟ نمیتونی زندگیت رو درست کنی؟ خودت اشتباهی نداری؟ همه این سوالها رو قبل طلاق یه جوابی براش پیدا کن

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.

اخی عزیزم چقدر ناراحت شدم !  ولی وقتی تحقیر بشی مامان خوبی نمیتونی بشی برای بچه ات حتی . پس طلاق  اگر درست صورت بگیره بچه درمحیط اروم رشد کنه ودیدار با پدر ومادرش رو داشته باشه  . خوبه اما اگر بچه بشه  بازیچه بین بابا ومامان.  ضربه زننده است برای بچه.   زندگی بچه های طلاق یکم سختتره ولی اگر توجه درست داده بشه به بچه بجا وبموقع بچه کمتر کمبودهای عاطفیش اذیتش میکنه.  

برگرد برای خودت زندگی کن کاری ب کارش نداشته باش انگار مرده هر کار میکنه تاییدش کن فقط خرجتو بده تا ب ...

نمیشه نمیتونم منو خار میکنه هرچی هیچی نمیکگم خونوادم که براخودش این چن ساله ابرو جم کردن اعتبا دارن به شهر پدر منو میشناسه کارشو شخصبتش رو مادرم معلم بود ولی این داره بدجور به خونوادم توهین میگه ارزش نمیذاره هرچی بگی بهشون گفته ازشم خیلی سرتریم ولی اون چی یه بی شخصیت بی خوانوادس که ننه باباش از هم جداشن و بابان هروز یه ادمیو صیغه میکنه ولی من یه حرفی درمورد مادر و پدرش بکم پامیشه تف میکنه روصورتم کتکم میزنه

یه صلوات ختم کن مرسی🙏🙏🙏
فکر میکنی بعد جدایی حالت بهتر میشه؟ طاقت دوری پسرت رو داری؟ مظمینی ازدواج بعدیت میشه؟ نمیتونی زندگیت ...

نمیدونم....😭😭😭

سختمه ولی ببین دیگه چقدر تو عذاب بودم تو اون خونه موهامو با ریش تراش از ته زدم دیگه اون منه سابق که یه دختر پرانرژی خوش خنده بودم نیست خودمو نمیشناسم من که جونم در میره براپسرم اره دیگه اونم گردن گرفتم که شاید نبنمش بعد عفت سالگی که پدرش بردتش

یه صلوات ختم کن مرسی🙏🙏🙏
2706