2733
2739

مامانم کار میکنه بعضی وقتا جمعه هام میره سرکار یه داداش 2 ساله دارم امروزم کارش زیاد بود بهم زنگ زد گف بیا بچه رو نگهدار من باید برم سر کار داداشمم خونه بود گف من نگهمیدارم ولی چون داداشم مریضه گف تو بیا ازش مراقبت کن شوهرمم فقط روزای جمعه خونس  صبح بود صداش کردم گفتم من میرم خونه مامان گف نرو امروز لطفا قراره بریم بیرون با دوستام قرار گزاشتم خانوادگی بریم بیرون شهر لطفا بخاطر من امروز نرو هفته پیشم نیومدی داداشتو بهونه کردی حالا فردا برو آخه خیلی وقته برنامه امروزو چیده بودیم مامانم یهویی زنگ زد گف بیا. هم دلم پیش مامانم موند هم دیگه نتونستم این هفتم نرم به مامانم گفتم مامان میشه فردا بیام امروز نمیتونم مامانم گف باشه ولی حس کردم ناراحت شد بنظرتون اشتباه کردم؟ 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ن عزیزم

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2738
بچه ام میبردید خوووو

مریض شده بچه تو این هوای سرد بیرون شهر کجا می‌بردم

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
2706