2733
2739
عنوان

چطوری درس بخونم اصلا حوصلم نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 47 پست
منم یکم اینجوری شدم ولی استادا انقد کار میگن ناخودآگاه درس میخونم دیگه یهو میبینم دو ساعت پشت هم درس ...

🥲

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخواستم برم ژنتیک نرفتم رشته ی خوبیه؟

هر رشته ای ک علاقه باشه خوبه

اره من خیلی دوسش دارم 

دو ترم دیگه تموم میکنم بعدشم قراره برم مرکز رویان مشغول شم 😍 

آرزوی کودکیم

البته ادامه تحصیلم میدم قطعاااا

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2728
منم حوصلم نمیاد وقت نمیکنم اصلا ک بخونم  کلیم تکلیف دارم خداااااا  تازه کلاساش دانشگاه ش ...

وای  منم وقت نمیکنم بخدا تا بیام  فیلمارا ببینم شده شب

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤
مقطع کارشناسی؟ منم سلولی یا همون ژنتیک میخونم سخته بنظرت

اره عزیزم

من فقط بیوشیمی خیلی سختمه واقعا اون چرخه مرخه ها سخته کلا بیوشیمی درس جون دراریه

سلولی مولکولی هم خوبه ولی استاد من بده سختم شده

ژنتیکم چون دوست دارم اکیم باهاش 

در کل جز رشته های سخته

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740
اسم دانشگات چیه و رتبه ی کنکورت چند بود؟

دانشگامو میشه نگم؟ی دانشگاه سطح خوبه آزاد تو تهران

رتبم ۷۰۰۰ بود سال ۹۷ 

فیلم های اموزشی منظورت دیگ یا تلویزیون 

آموزشی ک معلما میفرستن😂 تلویزیون ک وقت نمیشه نگا کرد اصلا😂🥲💔

واای منم آرزومه کدوم دانشگاهی

منممم

البته من پارتی دارم 😁 ولی شرط معدل و ی سری دوره ها گذاشته ک برم اونجا

دانشگامو اگ میشه نگم ی دانشگاه تراز اول تهران

آزادم من 

منممم البته من پارتی دارم 😁 ولی شرط معدل و ی سری دوره ها گذاشته ک برم اونجا دانشگامو اگ میشه نگم ...

من دوست دارم برا ارشد اپلای کنم میخوام اگه بشه امسال دوباره کنکور بدم برم بهشتی

2706