2737
2739
عنوان

خانما لطفا راهنماییم کنید

51 بازدید | 5 پست

سلام .من شناخت زیادی در مورد اخلاقیات آقایون ندارم.. واسه همین تا حالا با هر کسی که آشنا شدم خیلی زود بهم خورد چون من زیادی علاقه و محبت به طرف مقابلم نشون میدم..الان در مورد یه مورد که تقریبا الان یه ماهه حرفی نزدم باهاش همینطوریه.. ینی اینقدر علاقه شدید از خودم نشون دادم که ازم زده شده و دیگه اصلا تمایل نداره باهام حرف بزنه .. من نمیدونم دقیقا با یه پسر ۲۸ یا ۲۹ ساله چطور رفتار کنم که خوب باشه .. من خودم ۲۸ سالمه بلد نیستم ارتباط مناسب با طرف مقابلم برقرار کنم تا جذبم بشن .. این اقایی که میگم اولش تمایل داشت که آشنا بشیم یهو از بس عاشقش شدم و بهش محبت خالصانه کردم ازم یهو فاصله گرفته اخه چرا اینطورین ؟؟

بی محلی کن تمام

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محبت باید اندازه باشه نه زیاد نه کم .زود به دست نیا بزار کسی که می خوادت  برای به دست آوردنت تل ...

دقیقا مشکلم همینه .. تک فرزندم دوستای زیادی ندارم .. حتی گاهی با دوستای خودمم همین حالت پیش میاد مثلا یه دوستمو که دختر بود خیلی دوست داشتم محبت زیاد باعث میشد ازم دور بشه... در مورد پسرا هم همینه ..

دقیقا مشکلم همینه .. تک فرزندم دوستای زیادی ندارم .. حتی گاهی با دوستای خودمم همین حالت پیش میاد مثل ...

ببین وقتی کسی رو که دوست داری میبینیش باید خیلی طبیعی رفتار کنی یک سلام علیک ساده همیشه خودت برای هر کاری جلو نرو بزار طرف مقابل بیاد جلو خودت رو لو نده که دوستش داری همش پیام و زنگ الکی نزن به طرف .باید دست نیافتنی باشی تا طرف مقابل برای به دست آوردنت تلاش کنه .وقتی که راحت عشقت رو اعتراف میکنی طرف مقابل زود ازت خسته میشه