2737
2734
عنوان

بیایید منو نصیحت کنید 🎀😍🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 55 پست
اینو نمیشه به هر کسی گفت  من سال اول بابام بهم گفت جای تو اینجا نیست باز امتحان کن  و ال ...

عزیزم چه رشته ای میخونی؟

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا گلی 

نصیحت به مرور باعث ترس میشه

اگر راهی برخلاف نصیحت ها رفتی میترسی که موفق نشی

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
پزشکی😶 البته از بهمن🤦🏻‍♀️

افرین موفق باشی

تفاوت رتبه سال اول  و دومتونو میگید؟

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
2740
من پشت کنکوریم متاسفانه  ممنونم گلی ❤️

نگو متاسفانه😐

الان شاید نفهمی حکمتشو ولی یکم بگذره به خودت میگی دختر چه شانسی آوردم اون موقع نشد الان شد

به چیزی که خدا برات برنامه ریزی کرده شدید اعتماد کن و با خیال راحت برو جلو و از همین مسیر لذت ببر 

از قوی بودن و وا ندادنت لذت ببر 

از اینکه خیلی راحت رویاتو دور نریختی هم لذت ببر 

سال اول ۵ هزار  سال دوم بدتر شد  سال سوم یکم بهتر شد  سال چهارم ۸۳۰

پشتکار و اراده شما ستودنیه

افرین 

موفق ترین باشی