2733
2739
عنوان

بیایید منو نصیحت کنید 🎀😍🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 55 پست
مرسی گلی  لطفا بیشتر بگو چون منم پشت کنکوریم با پایه ای ضعیف

سعی کن هرررر چی حاشیست از دوستای دراما گرفته که همش باید باهاشون حرف زد تا پسرا و اینستاگرام رو بذاری کنار 

دیدی لیزر چجوری نورشو یه جا متمرکز میکنه؟!

همونطوری تمام فکر و ذکرتو بذار روی کارت 

ورزش کن اگه میتونی ولی نه تو باشگاه توی خونه بخوای چند تا کانال یوتیوب بهت معرفی میکنم برای ورزش تو خونه

سعی کن درگیر موسسات نشی

اگه میتونی آزمون شرکت کنی شرکت کن چون اجبار هفتگی روت میذاره و مثل مسابقه تمرینی میمونه 

اگرم توی درسی ضعیفی میتونی از دی وی دی استفاده کنی هر چند من معتقدم با درسنامه خالی هم میشه فهمید ولی اگه پایت ضعیفه دی وی دی خیلی جواب میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کارایی که باعث شد سال اخر رتبت خوب بشه رو میشه چندتاشو بگی؟

کنکور اول بقچه ای درس میخوندم 

یعنی جای اینکه توی یه روز چهارتا درسو متعادل بخونم یهو نصف کتاب یه درسو تموم میکردم نتیجش شد چهار تا درصد عالی و چهار تا درصد معمولی رو به پایین 

و کلی دوست که منصفانه بگم دخترای بدی نبودن اما وجودشون مانع درس خوندن بود

کنکور دوم هم اندکی حاشیه دوباره! و همون اشتباهات درسی سال اول.... که صد بارم برگردم عقب بازم همونکارارو میکنم و خیلیم بخاطر اذیت شدنای اون سال از خدا ممنونم چنان درسی بهم داد که یه نفر رفتم تو اون شرایط یه نفر دیگه برگشتم قشنگ از نظر عقلی ۱۸۰ درجه فرق کردم 

کنکور سوم بخاطر اتفاقای کنکور اول حواس خیلی سر جاش نبود این یک، چون معلم زبانم بودم پول درمیاوردم کلی هم وقت روی اون میذاشتم با این که نیازم نداشتم این دو 

کنکور چهارم کار و دوست حواس پرت کن و دراما و همه اینارو گذاشتم کنار 

و الان قشنگ میفهمم پایان شب سیه سپید است یعنی چی🙂

2738
ممنونم 🙂❣️

هر کی هم اینو نگه من میگم 

بهت افتخار میکنم که مثل خیلیا رویاتو یادت نرفت

انگیزه هم کم آوردی روزی رو تصور کن که اونایی که میگفتن نمیشه نمیتونی با دهن باز بهت تبریک میگن😈😂 ضمانت میکنم یکی از بهترییین حسای دنیاست

مرسی  از الان بخونم میشه ایا  روش مطالعه و اینا رو هم میشه بگید

کنکور آخر که پزشکی قبول شدمو از اواخر آذر دیگه گفتم فرشته جمع کن خودتو و مثل یه دکتر درس بخون 

الان که اواخر مهره تو دو ماهم بیشتر از من داری😍

فقط نظم و نظم و نظم و نظم