2733
2739

دخترم متولدشهریور92هستش یعنی 8سال و دوسه ماه

یه سال پیش احساس کردم سینه ی راستش مثه سنگ شده زیاد جدی نگرفتم

ولی از عید به بعد رشدش زیاد شد فقط همون یه دونه رشد کرده اون یکی تغییری نکرده

هی داره بزرگترم میشه 

دکتر غدد بردم ازمایش داد  گفت یه ذره هورموناش بالاس ولی نیاز به دارو نداره قد و وزنشم خوبه تقریبا لاغرم هست

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قرص ویتامین د داد گفت سه ماه دیگه ازمایشارو تکرار کن بیار

ولی واقعا نگرانشم کسی همچین مشکلی تو خودش یل دور و بریاش داشته

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕

خب طبیعیه بنظرم یکی کوچیک یکی بزرگ فعلا در حال رشده بعدا باهم رشد میکنن

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
2738
دوباره دکتر غدد ببر  یه دکتر بهتر چون این سن برای سینه خیلی زوده

گفت سه ماه دیگه بیارش

خب وقتی دکتر بردیش قطعا جای نگرانی نیست. البته در موارد خاص بهتره به یک دکتر اکتفا نکنی و پیش دکتر د ...

نه بابا این خیلی شناخته شده و با تجربه س

2706