2733
2739
عنوان

موهای وز و خشک را ازبین ببر

111 بازدید | 1 پست

سلام دوستان شبتون بخیر

امشب میخوام یک پک از محصولاتی که خیلی عالی برای موهای خشک، وز و فر و آسیب دیده جواب میده را بهتون معرفی کنم.

یکی نرم کننده و صاف کننده مو در حمامم هستش که حاوی روغن های گیاهی زیادی هست و برای موهای کراتین شده هم مناسبه، خیلی موهارو نرم ک براق وترمیم کننده و بازسازی کننده کوتیکول مو هم هست یعنی عالیه ۱۵ سال به بالا میتونن مصرف کنن.

و محصول بدی ماسک موی هلث نوشن که برای بعد حمامم است و باعث آبرسانی باز سازی و اگه سشوار ملایم هم بکشید صاف میکنه موهارو وضد موخوره هم هست، من خودم ازوقتی که میزنم دیگه موخوره نمیگیره موهام، و برای تمامم سنین هم مناسبه.

عکسشو میزارم براتون

اگه محصولی دیگه هم خواستید بگید راهنمایتون میکنم

هرمحصول پوست ومو یا خوراکی میخوای من دارم راه دورنرو😊کار با چند نوع برند پوست ومو                                          نماینده رسمی محصولات پوست ومو پنبه ریز، هلث نوشن، لدورا   برند بیوآکو، ونزن و... قهوه های ۱۰۰٪ عربیکا، محصولات غذایی ارگانیگ.درهم برهمی جات😊

هرمحصول پوست ومو یا خوراکی میخوای من دارم راه دورنرو😊کار با چند نوع برند پوست ومو                                          نماینده رسمی محصولات پوست ومو پنبه ریز، هلث نوشن، لدورا   برند بیوآکو، ونزن و... قهوه های ۱۰۰٪ عربیکا، محصولات غذایی ارگانیگ.درهم برهمی جات😊