2737
2739
عنوان

بیاین از روی اسم کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 5724 بازدید | 992 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@ماه_تابانم    

دلم شکسته اما میچسبونمش 

مهدیه نمیتونم ازش دس بردا یه روزی پشیمون میشم 

نمیتونم ازش دل بکنم 

حتی اگه بکشتم😐💔

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
خب گلم شما به یسری مسایل مادی خیلی حساس شدین انگار باور کن همه ی ادما یه وهله‌ای از زندگیشون نا امید ...

چه دقیق و با جزئیات 

خوشم اومد... 

من زیاد نمی تونم روی خصوصیات آدم ها دقیق بشم تا این حد 

می شه در مورد منم حدس بزنید؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2740
بله کاااملا درست فهمیدی دقیقا همینه   نمیدونم چی بگم ولی حتما حتما به تک تک کلمات فکر میکنم خود ...

حسم خیلی قویه همه چیو بهم میگه 

ابجی به قانون جذب اعتقاد داری؟؟

من کامل اعتقاد دارم دربارش بخون همه چیز مثبت رو جذب کن واقعا زندگیت متحول میشه 

پول میخای پول جذب کن خونه چی اونم جذب کن ارامش چی اونم میتونی جذب کنی

من دارم روش کار میکنم ولی واقعا جواب میده

2706