2737
2734
عنوان

بیاین از روی اسم کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 5724 بازدید | 992 پست
نمدونم حس میکنم از حرف زدنت

مغروری 

خوشگلی 

یه کوچولو عصبانی 

مهربون

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از نظرایی ک میدی خوشم میاد شخصیتتو دوس دارم.گفتم اینجا ابراز ارادت کنیم    

ای جونممممم😍😍😍

من معمولا به کسایی که نظراتم و همیشه لایک می کنن حواسم هست...

تو بیشتر تاپیک ها لایکم می کنی 🤗❤️

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
فدایتو انشالله دعا کن دکترا گفتن احتمالا دخترمم زود بدنیا بیاد دخترم از ذریه پیامبره😍😍جدش خیلی قوی ...

یا خدا 

چه حس خوبی به من میدی تووو 

اخه حس میکنم به قلبم نزدیکی به خدا 

برای سلامتی دخترت ۵۰ تا صلوات میفرستم 

2728
عالی گفتی😂در رابطه با خوراکی و میوه عاره شکمو هستم😍😂

خداروشکر من چون بنده شکمم هم جنسمو خوب میشناسم😂

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
چن سالته مگه عزیزم ببخشی فضولی نباشه 

23 سالمه 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2738
بله اما شما بالای 18 سالی درستع؟!

بلی 

بالای 18 سالم 

ولی اونقدرا پیر نشدم که بهم بگی شما ننه 

راحت باش😁🌸

یا خدا  چه حس خوبی به من میدی تووو  اخه حس میکنم به قلبم نزدیکی به خدا  برای سلامت ...

فدای تو خوهر یدونه ای که منم میگم کوچولوم برات دعا کنه که برای هرکی دعا کرده گرفته دعاش

دخترم همه زندگیمه😍😍
فدای تو خوهر یدونه ای که منم میگم کوچولوم برات دعا کنه که برای هرکی دعا کرده گرفته دعاش

بگو بلا ما هم دعا کنه😐

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
افتخار دادین کرمانشاه میزبان شما باشیم عزیزم 

ممنون از لطفت گلم💙

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
بلی  بالای 18 سالم  ولی اونقدرا پیر نشدم که بهم بگی شما ننه  راحت باش😁🌸

نه بابا این چ حرفیه😁

به کسایی ک بهم احترام بزارن و بزرگتر باشن کلا احترام میزارم☺

اما خب باوش✌️

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
2706