2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره درامدش خیلی خوبه  

ولی باید دلش رو داشته باشی و چندش نشی.

زخم بستر های عمیق گرید ۳ و ۴ 

زخم پای دیابتی عمیق 

زخم های عمیق عفونی....

عروسک علی سابق هستم.از شهریور ۹۲ کاربر نینی سایت هستم.متاسفانه رمز عبورم رو گم کردم.
2728
آره درامدش خیلی خوبه   ولی باید دلش رو داشته باشی و چندش نشی. زخم بستر های عمیق گرید ۳ و ۴ ...

والا من خیلی خودم میگفتم چندشم میشه و اینا ولی الان سور هارو میبینم پانسمانم میکنم ولی بعضیاش واقعا چندشه

بیمارستان ما هم کلینیک زخم داره 

هم بیماران زخم بستر 

وندتا از پرستارها رفتند دوره دیدند هر پانسمان کلی دستمزد میگیرن 

ولی من به هیچ وجه تمایلی ندارم . از زخم خای عمیق و عفونی ، حالم بد میشه.

عروسک علی سابق هستم.از شهریور ۹۲ کاربر نینی سایت هستم.متاسفانه رمز عبورم رو گم کردم.
والا من خیلی خودم میگفتم چندشم میشه و اینا ولی الان سور هارو میبینم پانسمانم میکنم ولی بعضیاش واقعا ...

دیگه باید به روحیه خودت نگاه کنی....

2738

لعنت به هر چی زخم بستره ..خدا نکنه هیچ کسی بگیره حتی کافر ..بابای منو همین زخم بستر لعنتی کشت 😔قربون خدا اونوقت بعضی ها نشستن فک میکنن از این راه پول در بیارن لابد شب و روز هم بگن خدایا زخم بستری ها زیاد بشن ...‌واقعا ک 

خدایا شکرت🙏
لعنت به هر چی زخم بستره ..خدا نکنه هیچ کسی بگیره حتی کافر ..بابای منو همین زخم بستر لعنتی کشت 😔قربو ...

چه ربطی داره خانم محترم مگه اون عده باعث شده بودن پدرتون زخم بگیره اگه میبردی پیش ی کدوم ازینا که کارشون خوبه شاید زنده هم میموند الان خوب مثل ایکه که بگی پدرم از مریضی مرد لعنا به همه دکترا

چه ربطی داره خانم محترم مگه اون عده باعث شده بودن پدرتون زخم بگیره اگه میبردی پیش ی کدوم ازینا که کا ...

زخم بستر بد چیزیه من از بدیش گفتم منظورم اینه ک خدا نکنه کسی بگیره و کسی ذوق کنه ک از زخم بستر بخواد پول دربیاره..

خدایا شکرت🙏
لعنت به هر چی زخم بستره ..خدا نکنه هیچ کسی بگیره حتی کافر ..بابای منو همین زخم بستر لعنتی کشت 😔قربو ...

انتظار هرچیزی داشت به جز این طرز تفکر 

چند سالتونه واقعا ؟ یعنی بچه های مردم دم کنکور از خواب و خوراک میزنن که پزشکی قبول بشن برای اینه که دارن دعا میکنن مریض زیاد بشه ??? 

🍦🌸
2706