2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم خوبه که دنبالش رو گرفتید بچها گناه دارن قد کوتاه بمونم رو روحیشون آینده تاثیر داره

من که خانمم ۱۵۷قدمه میدونم کوتاهم اما اعتمادبه نفس دارم

شوهرمم متوسطه قدش

اما مدام تواجتماع متلک میشنوم ازخانمهای قد بلند متاسفانه

البته که میدونم بیشعورن

من که خانمم ۱۵۷قدمه میدونم کوتاهم اما اعتمادبه نفس دارم شوهرمم متوسطه قدش اما مدام تواجتماع متلک م ...

بله دقیقا منم فقط از همین میترسم که دیگران بخندن وگرنه قد مهم نیست شماهم قدت خوبه کوتاه نیست وگرنه آدما باید تو زندگیمون موفق باشند قد ملاک آدم خوب وموفق بودن نیست

2728
بله دقیقا منم فقط از همین میترسم که دیگران بخندن وگرنه قد مهم نیست شماهم قدت خوبه کوتاه نیست وگرنه آ ...

بله درسته

ما خانمامون همین قد بیشتر رشد نکردیم اما مردامون بلندن وپسرا

اما کلا قد مخصوصا برا پسرا تو اجتماع خیلی مهمه

و رنجش میاره براشون

بله درسته ما خانمامون همین قد بیشتر رشد نکردیم اما مردامون بلندن وپسرا اما کلا قد مخصوصا برا پسرا ...

بله درست میگید من خودم قدم خوبه همسرم هم خوبه پسرم اینطور اینقدر حساس شدم شب و روز تو فکرشم

بله دقیقا منم فقط از همین میترسم که دیگران بخندن وگرنه قد مهم نیست شماهم قدت خوبه کوتاه نیست وگرنه آ ...

شما لطف داری

همسایه من خانم ۱۸۲قدش نسبت به من فیل وفنجونیم  

خیلی منو خیط میکنه میگه کوتاهی

ومتلک میندازه

بله درست میگید من خودم قدم خوبه همسرم هم خوبه پسرم اینطور اینقدر حساس شدم شب و روز تو فکرشم

نه شما درمان کن بسپربه خدا

سهم و نقشت اینه که کوتاهی نکردی

دیگه بقیه اش دست مانیس

ماساژ بدن با روغن روزی ۳بارتاثیرداره

2738
شما لطف داری همسایه من خانم ۱۸۲قدش نسبت به من فیل وفنجونیم     خیلی منو خیط میکنه میگه ک ...

خیلی بد قد یه خانم اینقدر بلند من دوست ندارم خانم تا 170خوبه از شماهم خوبه کوتاه نیستید میدونی توی ایران برای  یه خانم 182زیاده

خیلی بد قد یه خانم اینقدر بلند من دوست ندارم خانم تا 170خوبه از شماهم خوبه کوتاه نیستید میدونی توی ا ...

بله ۹۲کیلو هم وزنش همسرش ۱۷۰

اصلا جالب نیس 

منم دوس ندارم

دوستم ودختردایی ام ۱۷۰بودن عالی بود 

بله ۹۲کیلو هم وزنش همسرش ۱۷۰ اصلا جالب نیس  منم دوس ندارم دوستم ودختردایی ام ۱۷۰بودن عالی بو ...

آهان فقط همین یه دختردایی ام بلند شده نمیدونم به کی رفته

فقط والیبال زیاد بازی میکرد  

2706