2733
2734

پسرم ۸ ماهشه،صبح ها سرفه میکرد چند تا دکتر بردم گفتن رفلاکس هستش باید غذا و مخصوصا شیرشو کم کنم،دارو هم دادن.

امروز ۵ روز هستش داروهارو استفاده میکنم ولی هنوز سرفه داره،۴ وعده غذا میدم هروعده ۱۲ قاشق چایخوری،هر ۴ ساعت هم ۷ دقیقه شرش میدم.

بازم کم کنم بنظرتون؟؟

آخه طفلی بچم احساس میکنم سیر نمیشه

رفلاکس خطرناکه؟؟

چقد طول میکشه خوب شه؟؟

از نگرانی دارم میمیرم ممنون میشم همگی جواب بدین

نفسم به نفست بنده ، عمرم ، نفسم ، جوونم ، فقط و فقط پسرم

چیزی نیس ب دستور دکتر گوش کن خوب میشه خیلیا رفلاکسین

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

باتوجه به تجربیات خودمون میگم اینو بازم شما طبق دستور پزشک کار کن 

بچه خواهر من رفلاکس شدید داشت 

دکتر بهش دارو + شیرمخصوص رفلاکس یعنی ای ار داد 

ولی هیچوقت نگفت غذا و شیرشو کم کن

تا یکسالگی شیر ای ار خورد خوب شد و‌ بعد از یکسالگی شیر خشک معمولی و داروهاشم قطع شد 

خداروشکر هم‌وزنش بالا رفت هم خوب خوب شد 

یونا و راتین پسرای قشنگم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم امروز دوماهش کامل شد رفلاکس شدید داشت دکتر ساشه امپرازول بهش داده یکم بهتر شده

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2728

من خواهر زادم از ۱۰ ماهگی این مشکل رو داره نه سالشه هنوز درست نشده بیشتر وقتا سرفه میکنه تهوع میاد بعد استفراغ ...🤦🏻‍♀️

دکتر گفته بود تا ۷ سالگی درست میشه ولی هنوز خوب نشده

باتوجه به تجربیات خودمون میگم اینو بازم شما طبق دستور پزشک کار کن  بچه خواهر من رفلاکس شدید دا ...

یعنی شیر خودشون رو قطع کردن؟؟

من دخترم امروز دوماهش کامل شد رفلاکس شدید داشت دکتر ساشه امپرازول بهش داده یکم بهتر شده

برا پسر منم ساشه اس امپرازول داده

شما شیر خودتون رو میدین؟؟

چقد طول کشید تا بهتر شد؟؟

2740

پسر من شدیداااا به شیر خودم عادت کرده قطع کردنش جز محالاته....

حالا که کم کردم کلی حال روحیش عوض شده چه برسه اینکه قطع کنم😔

برا پسر منم ساشه اس امپرازول داده شما شیر خودتون رو میدین؟؟ چقد طول کشید تا بهتر شد؟؟

اره .البته من دکتر به خودمم رژیم داده تا چهارماهگیش .

من یه هفته شروع کردم

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
اره .البته من دکتر به خودمم رژیم داده تا چهارماهگیش . من یه هفته شروع کردم

شما هم شیرشو کم کردین؟؟

ممکنه خواهش کنم رژیمتون رو به منم بگین؟؟

شما هم شیرشو کم کردین؟؟ ممکنه خواهش کنم رژیمتون رو به منم بگین؟؟

نه گفت دوساعت دوساعت شیر بهش بده اولش همین کار میکردم الان هروقت گریه کنه میدمش. زیر یکساعت نمیدم.

کاچی .دلستر.نوشابه. کلم.کاهو.تربچه.شلغم.انگور.هلو.هندوانه.عسل.کاکائو.خبوبات.ذرت. جگر.پیتزا. سس. بستنی. شیر. کله پاچه. کاچی. 

نه گفت دوساعت دوساعت شیر بهش بده اولش همین کار میکردم الان هروقت گریه کنه میدمش. زیر یکساعت نمیدم. ...

اینایی که گفتین رو نباید خورد؟؟

2706