2733
2739
عنوان

تاریخ سزارین

84 بازدید | 12 پست

سلام مامانایی که قراره توی چند ماه آینده سزارین بشید یا تازگیا زایمان کردید و تاریخ هارو یادتونه ؛ تاریخ سونو ان تی و تاریخی که دکترتون تعیین کرده واسه زایمانتون رو میگین لطفاً

تاریخ سونو ان تی ۲۸مهر بود دکترم ۱۷مهر نوبت سز داد ۱۳مهر سزارین اورژانسی شدم ۳۸و۷روز نوبت دکترم دادم ۳۸و۴روز سز شدم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان تی ۲۲ بهمن

انومالی ۲۰ بهمن

اگر بچه نمیچرخید ۸ بهمن سز میشدم ک چرخید صبر کردم‌برای طبیعی و در اخر ۲۰بهمن سز اورژانسی شدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
تاریخ سونو ان تی ۲۸م هر بود دکترم ۱۷مهر نوبت سز داد ۱۳مهر سزارین اورژانسی شدم ۳۸و۷روز نوبت دکترم داد ...

مرررررررررسی طهوراسادات جوووون خدا حفظش کنه نی نی نازت رو

برای من ان تی زد19مهردکترم 10مهرعملم کرد

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
تاریخ سونو ان تی ۲۸م هر بود دکترم ۱۷مهر نوبت سز داد ۱۳مهر سزارین اورژانسی شدم ۳۸و۷روز نوبت دکترم داد ...

مررررررسی عزیزم خدا حفظش کنه نی نی نازت رو عززززززززیزم

ان تی ۲۲ بهمن انومالی ۲۰ بهمن اگر بچه نمیچرخید ۸ بهمن سز میشدم ک چرخید صبر کردم‌برای طبیعی و در اخ ...

اوکی مررررررسی تیارا جوووون خدا حفظش کنه براتون عزیزم

2740
اوکی مررررررسی تیارا جوووون خدا حفظش کنه براتون عزیزم

مرسی عزیزم ب سلامت زایمان کنی❤

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ممنون عززززززیزم 🌹 خدا حفظش کنه براتون

قربونت انشالله بسلامتی بیادبغلت

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖