2737
2739

بچه‌ها دخترم یه همکلاسی داره خیلی دوستن باهم الانم داخل شاد باهمن  طفلی خیلی دماغش بزرگه همه بچه‌ها مسخرش میکنن حتی به دخترم گفته دماغم بزرگه غصه میخورم چیکار کنم 😭 دخترمم بهش گفته عمه منم دماغش بزرگ بود رفته دکتر عمل کرده خیلی خوشگل شده بعد این طفلی هم گفته منم به مامانم میگم منو ببره دماغمو عمل کنه 😂 آخه چرا اینقدر اینا بلا شدن دختر بچه ۹ساله و این غلطا اصلا مگه میشه عمل زیبایی انجام بدن ؟حالا میترسم مامانش نیاد سراغ دخترم میگم چه فکری بود توسر بچه مردم کردی میگه دماغ عمه مگه بزرگ نبود الان چقدر قشنگ شده 😂😂

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ابجی منم ۸ سالشه هرروز گریه میکنه ک عمل کنه

حالا دماغشم خوبه

آبجی واقعیم نیس البته😁

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

خیر نمیشه اون الان تو سن رشده 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738

😂😂😂

زیر۱۵عمل نمیکنن .چون احتمال برگشت هست

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
😂😂😂 زیر۱۵عمل نمیکنن .چون احتمال برگشت هست

چی بگم والا این دخترم دیده عمه ۳۰سالش عمل کرده به اونم گفته آخه اینا حالیشون نیست که 😂

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
باید ۱۸ سالش تموم بشه که رشدش رو کرده باشه 

حالا شاید مادرش نبرتش و اینم پیله کنه مادرش بیاد سراغ دخترم

2706