2733
2739
عنوان

رشد کم بتا😔

779 بازدید | 24 پست

روز موعدپریودیم یعنی روز ۳۰ پریودیم  ازمایش بتا دادم ۱۸ بود ۴۸ ساعت بعد تکرار کردم ۵۰ بود ۴۸ ساعت بعد تکرار کردم ۷۵ شد ...خودم شهرستانم و چون دکترم تهرانه زنگ زدم گفت فعلا کاری نکن ۴۸ ساعت بعد بازم تکرار کن و اگر این وسط لکه بینی درد داری برو بیمارستان احتمالا خارج رحمه.

البته من فردا بتا میدم و پیش دکترم تو شهرم میرم  از طرفی قبلا دوبار سقط کردم یه بار قلبش تشکیل نشد و یه بارم خارج رحم شدم.

این بتا و این روند....دوباره یعنی ...😭😭اصلا امیدی هست...

امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف و سو...پسرم ...مسافر بهشتیم دعام کن

عزیزم منم ماه پیش مثل شما شدم و خارج رحمی بود و خودش سقط شد بعد تموم شدن خونریزی بعدش دوباره اقدام کردم این ماهم باردار نشدم دلم خونه یه سقطم اسفند پارسال داشتم ایست قلبی بود تو سه ماهگی کلا هرکی با من تصمیم بارداری داشته باردارشدند منم افتادم سر زبون همه هرجام میرم فقط بمن دکتر پیشنهاد میدند از همه حرفایی که بهم میزنند خسته شدم دیگه دلم نمیخواد برم تو جمع ها 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب خودش توکل کن هر چی خیره پیش بیاد

منم جز این چاره ایی ندارم...به کسی هم نگفتم ..سعی میکنم بی خیال باشم تا ببینم چی پیش میاد اما دست خودم نیست بازم ذهنم درگیره

2728
عزیزم منم ماه پیش مثل شما شدم و خارج رحمی بود و خودش سقط شد بعد تموم شدن خونریزی بعدش دوباره اقدام ک ...

درکت میکنم عزیزم ...خدا رو شکر کرونا باعث شد از جمع دور بشم..منم بعد سقط دومم به مرکز ناباروری رفتم یک و نیم سال انواع ازمایشها و سونو هاوعکس رنگی و دارو و حتی هیستروسکوپی شدم برای تشخیص و...ولی بازم اینجوری شده

شما لکه بینی و یا خونریزی هم داری من با خونریزی مراجعه کردم به دکتر که فرستاد سونو گفت هیچی تو رحم ن ...

منم یه بار خارج رحمی شدم‌...سری قبلی لکه بینی و درد شدید توی ۵ هفته و دو روزم شروع شد ...الان برای فعلا نه ندارم

2740
گلم شاید شما سن بارداریت پایین بوده باشه و دیر تشکیل شده باشه 

توکل به خدا ...همه امیدم همینه دلمو به این خوش کردم

درکت میکنم عزیزم ...خدا رو شکر کرونا باعث شد از جمع دور بشم..منم بعد سقط دومم به مرکز ناباروری رفتم ...

من دیگه نمیخوام برم دکتر و هیچ جا نرفتم دکتر اینقدر اقدام میکنم تا بلخره یکی گیرم بیلد شماهم توکلت به خدا باشه 

عزیزم منم ماه پیش مثل شما شدم و خارج رحمی بود و خودش سقط شد بعد تموم شدن خونریزی بعدش دوباره اقدام ک ...

عزیزم متاسفم ان شاالله خدا بزودی بهتون بچه سالم و صالح بده

چند هفته سقط شد بچتون؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من دیگه نمیخوام برم دکتر و هیچ جا نرفتم دکتر اینقدر اقدام میکنم تا بلخره یکی گیرم بیلد شماهم توکلت ب ...

منم یه وقتایی جا میزنم خسته میشم ولی چون سنم ۳۴ نمیتونم زمان از دست بدم...اگر ۲۴ بودم وضعیت فرق میکرد

[QUOTE=212644904]یه نذری کن انشالله این سالم باشه [/QUOا

انقدر نذر و نیاز کردم و نشد گاهی فک میکنم خدا منو فراموش کرده😔

2706