2752
2734
عنوان

دو روز دیگه زایمان دادم و نگرانم...

137 بازدید | 13 پست
لطفا برای آرامشم دعا کنید نمیدونم چرا اینقدر میترسم. دکتر گفت با آمپول فشار شروع میکنیم ببینیم چی میشه. خواهش میکنم منو فراموش نکنید توی دعاهاتون.
امضا قبلی: خیلی وقته که دلم مامان شدن میخواد میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد و آل محمد ممنونم امضا جدید: با توسل عاجزانه به حضرت قمر بنی هاشم(ع) در روز عاشورا و اینکه قول دادم حسینی و هیئتی تربیتش کنم، بعد از 4 روز خواب دیدم که گفتن حضرت قمر بنی هاشم(ع) بهت نی نی دادن که سالمه... و جواب آزمایشم مثبت بود. لطفا برای مامان شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستید.
از الن راه رفتن پنگوینی رو انجام بده وپله و روغن کرچک بخور که اگر شد بدون آمپول شروع بشه طبیعی بهتره
یکی از ساده ترین راههای خوشبختی اینه که چیزی که باعث ناراحتیت میشه رو رها کنی....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم دو روز دیگه سزارین دارم،خیلی میترسم
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
اگه توپ در دسترست هست روش بشین و پاهاتو به باز بزار از هم و با باسنت توپ رو رو زمین بچرخون در حالیکه روش نشستی. من این کارو تو بیمارستان انجام دادم دهانه رحمم زودتر باز شد روند زایمان رو جلو میبره
خدایا شکرت همیشه هوامو داری .