2737
2734
عنوان

سرماخوردگی

49 بازدید | 5 پست

دخترم ۳۶ روزشه .. خس خس میکنه عطسه میکنه گفتم شاید دماغش پرشده با اینکه هرروز نگاه میکنم کثیف باشه تمیز میکنم ..اصلا نمیتونه راحت یک ساعت بخوابه انگار یه چیزی بپره تو گلوش اونجوری سرفه میکنه یا هم انگار داره خفه میشه ..فردا که حتما میبرمش دکتر ولی الان چکار کنم بچم راحت بخوابه از۳نصفه شب بیداره تا همین الان ..

پسر منم همینه

دکتر هم بردم گفت سرماکه نمیخوره اگر عفونتی هم باشه دارو نمیتونم بدم تا وقتی که علائم پدیدار نشه

چون

ممکنه رفلاکس باشه 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

به پهلوی چپ بخوابون تا بتونه بخوابه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم همینه دکتر هم بردم گفت سرماکه نمیخوره اگر عفونتی هم باشه دارو نمیتونم بدم تا وقتی که علائم ...

دختر من کلا رفلاکس داره ..منم بخاطر کرونا لنتی میترسم 

2728
به پهلوی چپ بخوابون تا بتونه بخوابه

همش پهلوی چپه ولی بازم راحت نیست..چون خواهرزادم سرماخورده اونشب بوسش کرد گفتم بوسش نکن اما بچه مامانشم بچمو برد نزدیک تا بوس کنه

همش پهلوی چپه ولی بازم راحت نیست..چون خواهرزادم سرماخورده اونشب بوسش کرد گفتم بوسش نکن اما بچه مامان ...

ببرش دکتر نتیجه رو هم اگر تونستی بهم بگو