2737
2734

سلام 

اکثر بچه های دوستام و بچه ی خواهر شوهرم دیگه تو سن ۲سالگی کامل حرف زدن جمله بندی اوکی 

دخترمن ۲سال ۲ ماهشه تازه داره جمله دو کلمه ای میگه اونم ن خیلی 

ما تو شهر غریب بدون هیچ اقوام و رفت آمدی زندگی می‌کنیم و باباش کم حرفه 

یعنی بچم هوشش نسبت ب اون بچه ها کمتره  ؟

دخترم نقاشی و بازی های فکریش عالیه 

ولی حرف زدنش....

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙

ن ربطی ندارع بعضیا بطور طبیعی دیر حرف میزنن من یکیو میشناسم همه بچه هاش دقیقا از س سالگیشون شروع ب حرف زدن کردن

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به هوش ربطی نداره معمولا به اینکه بیشتر تو جمع باشه یا تو خانواده چقدر باهاش صحبت بشه ربط دارع

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738

نه نوه خاله ی من الان چهارسالشه ولی هنوزم خوب نمی تونه حرف بزنه ولی خیلی باهوشه ...درعوض خیلی خجالتیه و اصلا دوست نداره جایی بره همش تو خونه ست 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

منم مثله تو، تو شهر غریبم زیاد با کسی رفت و آمد نداریم، بچم ۱۷ماهش حرف نمیزنه خیلی نگرانم

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
هوش ژنتیکیه بستگی به هوش خودت وشوهرت داره

میدونم هوش ژنتیکیه الان میخوام بدونم حرف زدن ب هوش ربط داره یا ن ؟؟؟ 

من خودم ۳ سالگی حافظ دو جز قرآن بودم بخدا حتی سواد فارسی هم نداشتم  

شوهرمم هوشش خوبه همیشه جدول حل میکنه  کلا اوکیه 

نه نوه خاله ی من الان چهارسالشه ولی هنوزم خوب نمی تونه حرف بزنه ولی خیلی باهوشه ...درعوض خیلی خجالتی ...

شما طبق چی میگی باهوشه اون بچه ؟؟

منم مثله تو، تو شهر غریبم زیاد با کسی رفت و آمد نداریم، بچم ۱۷ماهش حرف نمیزنه خیلی نگرانم

ببین من خودمو بب تقصیر نمیدونم زیاد باهاش حرف نزدم همش سر کردم تو گوشی

ببین من خودمو بب تقصیر نمیدونم زیاد باهاش حرف نزدم همش سر کردم تو گوشی

منم همینجوریم

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2706