2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم ،پیش ما که از اول حضوری بودن الان میگن ممکنه مجازی شن ،چابهار یکی دو هفته ست مجازی شده فک کنم 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
دانشگاه ک معلوم نیست.مدارس شاید

چرا دانشگاه معلوم نیست؟ مدارس بازشن دانشگاه هام باز میشن .امتحان ها هم گفتن قطعا حضوری😭

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره
2738
نمیدونم ،پیش ما که از اول حضوری بودن الان میگن ممکنه مجازی شن ،چابهار یکی دو هفته ست مجازی شده فک کن ...

مدارس؟ چه پایه ای مجازی شده ؟

چرا!؟ دانشجو باز بزرگه بهداشت سرش میشه دانش آموزا کوچکین نمیتونن درست  رعایت کنن تازه مقاومت بد ...

اما دانشگاه هم خوابگاه و... میخواد که باز هم امار بالا میره

چرا!؟ دانشجو باز بزرگه بهداشت سرش میشه دانش آموزا کوچکین نمیتونن درست  رعایت کنن تازه مقاومت بد ...

اره دانشگاها جمعیتشونم نسبت به مدارس کمتره فک کنم اینجا ۳۰ تابچه کلاس اولی رو میکنن تو یه کلاس کوچیک بچه هام که تحمل ندارن و نمیتونن اونقدر رعایت کنن

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
اخه بچه ها که کوچیک ترن و براشون خطرناکه

برعکس

شما چه رعایت کنی چه نکنی منتقل میشه

دانشگاه فضاش بسته تر و جمعیت بیشتره

خوابگاه که خودش فاجعست

بعدم همشون از شهرهای مختلفن هی میرم و میان کرونا رو منتقل میکنن

مدرسه ۲ ساعت میرن برمیگردن خونشون

2706