2733
2739

اینکه آدم مغرور باشه به هیچ کس هم محل نذاره اتفاقا خیلیم عالیه ...

من همیشه مهربون بودم با همه ...

چن روز پیش یه بیماری بود که موقع حساب کتاب ده تومن پول کم آورد .منم به جاش دادم ...فقط به نیت کار خیر ...

حالا امروز پیام داد که شماره کارت بفرست منم گفتم نمی خواد،اونم شارژ فرستاده ...

بعدش فکر کردم پایان ماجراس ...گفت میخوام تماس بگیرم ازتون راهنمایی بخوام ...

منم فکر کردم بیماری چیزی داره...

زنگ زده میگه زنم مشکل اعصاب و روان داره و هرکار میکنم ازم طلاق نمی گیره و میخوام خودکشی کنم ...خلاصه کلییی داستان سر هم کرده ...حدود یک ربع حرف زد منم بعدش گفتم ببخشید کار دارم و بعد بلاکش کردم ..

بابامم کلی دعوام کرده میگه دختره کله پوک کی من اینقد بی غیرت شدم که یه ساعت با مرد غریبه تلفنی حرف میزنی و میخواد سرت کلاه بزاره و فلان ..

فقط دعا میکنم که خدا ختم به خیرش کنه 

بنظرتون کار بدی کردم که گذاشتم زنگ بزنه ؟

عیب نداره، بلاکش کردی دیگه

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم

برای همه پیش میاد 

شما نیتت خوب بوده

بقیش مهم نیست

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2738

اگه بلاکش کردی خیالت راحت.  واینکه دیگه راحت به آدما اعتماد نکن چون از هر 10نفر که برخورد میکنی شاید چهار تاش ادم باشن و 6تا دیگه شیطان باشن که به شکل ادم در اومده باشن.  واضحترین مثالی که میتونستم بگم ببخشید

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
اگه بلاکش کردی خیالت راحت.  واینکه دیگه راحت به آدما اعتماد نکن چون از هر 10نفر که برخورد میکنی ...

میترسم یکی ازین بابت که نکنه واقعا خودکشی کنه و تماس من تو تاریخچه ش هست 

یکیم اینکه نکنه مزاحم بشه ازین به بعد چون شمارمو داره

دلم براش کباب شد چقد بیچارس 

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
میترسم یکی ازین بابت که نکنه واقعا خودکشی کنه و تماس من تو تاریخچه ش هست  یکیم اینکه نکنه مزاح ...

از من و تو سالمتره ،شک نکن،بد بخت زنش،خاک بر سرش که با احساسات تو بازی کرد،بره گم شه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
دلم براش کباب شد چقد بیچارس 

واقعا باورت شده؟ بیچاره نیست فقط خوش اشتها هست که به دندانپزشک مملکت زنگ میزنه با فکر اینکه بالاخره تیری در تاریکی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706