2737
2734
عنوان

دندان درآوردن نی نی

88 بازدید | 6 پست

پسر من چهار ماه و نیمه هست. لثه ی پایینش ورم داره و دوتا دندون نیشش کاملا ورم کرده و سفید شده. حتی به اندازه ی یه نقطه، سفیدی دندون هم بیرون زده. به نظرتون چقدر طول میکشه تا دندونش بیرون بیاد؟ کاری هست که باعث بشه لثه ی بچه زودتر باز بشه؟ چه جنس دندون گیری مناسب تره؟ لطفا راهنمایی کنید. 

دقیقا دختر منم همینجوری بود از سه ماه و نیم من گفتم ددمیاد دندونش بیچاره میشم هشت ماهگی دراومد 😁 ولی برای خارش پیازچه خوبه بمالی ,دندونی هم اونایی خوبه که ژل خنک کننده داری میذاری تو یخچال یه کم لثه ها و آروم میکنه خیلی. هم کلفت نباشه

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه منم همینجوری بود البته از ۶ماهگیش اینجوری شد ۱۰ماهگی دندونش دراومد🤣، آخی تازه اولین بار بردمش حموم کردمش بعد داشتم بهش سوپ میدادم قاشق و گذاشتم تو دهنش دیدم اا صدا داد نگاه کردم دیدم ی کوچولو سفید شده

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2728
دقیقا دختر منم همینجوری بود از سه ماه و نیم من گفتم ددمیاد دندونش بیچاره میشم هشت ماهگی دراومد 😁 ول ...

ممنون از راهنماییت. پس حالا حالا ها منتظر نباشم