2733
2734

سلام...یکی از همکارام ازم خواستگاری کردن,نمی‌دونم ازکجا فهمیدن ماباهم درارتباطیم وارم خاستگاری کرده،،،رفتن همه جا پشت سرم حرف زدن اینا باهمن وباهم همه کارکردن حتی رابطه جنسی..همه محیط کارم پخش شده...حتی بعضیاشون اشنان،،،میترسم به گوش خانوادم برسه بابام سکته میکنه،،،دارم دیوونه میشم..خداازشون نگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم پیگیری میکنم ابروشونو میبرم

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2731

سلام دوست خوبم😊

لطفا وارد این لینک شو و کمکم کن کالای دلخواهم رو رایگان بگیرم و بعد خودت میتونی کالای دلخواهتو رایگان بگیری!فروشگاه آدان بابا

https://adanbaba.shop/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=446552

قبل از اینکه به گوش بابات برسونن به بابات بگو پشت سرم دارن حرف الکی در میارن 

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2738

چرا الکی حرف دراوردن 😐خب همکارین ازت خوشش اومده خواستگاری کرده😐

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بالاخره ممکنه همکار ادم از ادم خواستگاری کنه .

این به این معنی نیست که شما بادهم رابطه داشتین .

ولشون کن بزار هر چی میخوان بگن.اگه مستقیم از خودتون پرسیدن اونموقع توضیح بدین .

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم   
البته پسره نرفته باشه چت هارو نشون بده البته اگه چتی بوده! آخه پسر ....هم هست  تو سایت یکی بو ...

خب چی میگفت اون پسره؟راجب چی بود

مرا عهدیست با شادی ،  که شادی آنِ من باشد   
2706