2737
2734

مثلا میگم بریم بخوابیم 

میگه بخوابیم 

میگم بریم بیرون 

میگه بیرون 

میگم پاتو بده میگه پاتو ؟؟؟

ای جااانم.ووروجکا

همین حرف زدناشون قشنگه دیگه.

لطفا برا تو دلیه منم یه دونه صلوات بفرس،که صحیح و سالم بغل بگیرمش ،ازمایشم ریسک خورده😭

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر ۲ سال و ۳ ماهه منم به باباش میگه باباش😁😁😁به معلم مهدش میگه مامانش  

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2731
خب درکی از فعل نداره که هر چی شما بگی تکرار میکنه مثلا من به بچم میگم این برای منه اون برای تو اونم ...

چند سالشه ؟منظورم اینه به جای جواب تکرار میکنه حرفمو که میگن خوب نیس

2738
حرفهای شمارو تکرار میکنه یعتی ؟

عزیزم دختر منم همینجوری بود.الان کامل و درست حرف میزنع.نگران نباش گلم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
حرفهای شمارو تکرار میکنه یعتی ؟

پسر منم همینجوریه،دو سال و نه ماهشه،بهش میگم آب میخوای؟ اگه نخواد هیچی نمیگه،ولی اگه بخواد تکرار می‌کنه میگه آب میخوای خخخخخ

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
چند سالشه ؟منظورم اینه به جای جواب تکرار میکنه حرفمو که میگن خوب نیس

ببین من خیلی تحقیق کردم ،زیر سه سال تکرار کردن روند یادگیریه،ینی خوبه نشونه اینه که داره یاد میگیره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
دختر ۲ سال و ۳ ماهه منم به باباش میگه باباش😁😁😁به معلم مهدش میگه مامانش  

عزیز راضی هستی مهد میفرستی؟ صبحها راحت بیدار میشه؟ درباره کرونا نگران نمیشی ؟

چجوری بود عشقم ؟؟اخه من میگم بریم بیرون میگه بیرون  اخه بابد بگه اره یا نه

عزیزم دقیقا همین مدلی بود.

مثلا میگفتم غذا میخوای میگفت غذا..

خخخ.

نمیگفت بله یا نه؟

بعد دیگه بهش گوشزد میکردم بگو بله یا نه؟ 

یاد میگیره عشقممم.نگران نباش..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706