2737
2739

خیلی جالبه تو همین دنیایی که آدم با کسی نمیتونه ارتباط سالم و درست برقرار کنه؛تو همین دنیایی که آدم نمیتونه به راحتی یکیو پیدا کنه که باهاش ساعت ها حرف بزنه و درک بشه؛ تو همین دنیای که بین این آدمایی که سخته پیدا کردن کسی که شبیه تو فکر کنه،تورو بخاطر خودت دوستت داشته باشه، اخلاقای بد و خوبت رو ببینه و بازم کنارت بمونه، تو همین دنیایی که سخته پیدا کردن کسی که رفیقت باشه، همراهت باشه.. من تورو پیدا کردم!

بودنت بهم یاد اور میشه که دنیا هنوز میتونه چیزای قشنگشو وسطِ سختیای زندگی بهت ببخشه:)

قشنگترین هدیه خدا تولدت مبارک🙂❤

خیلی قشنگ بود

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلیپ بزار استوری

ایدیت رو بده برات بفرستم 

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2738
منم کپیش کردم برای پارتنرم میفرستم الان

پاتنرر یعنی چی یعنی همون دوست پسر دختره با هم زندگی می‌کنند درسته

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
منم کپیش کردم برای پارتنرم میفرستم الان

منم/: فرسادم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

عشفتون همیشع پایدااااار و همینقدر زیبا

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
2706