2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ساقیم ولی این موردوگردن نمیگیرم😐🍂

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2731
2738

صنعتی🤣

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

من صنعتی🤣ولی هر دو می‌تونه نتیجه خوب یا بد داشته باشه،هر کدوم فواید و مضراتی دارن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

صنعتی سنتی باهم 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛