2737
2739
عنوان

به جن اعتقاد دارین؟؟؟ ✓✓

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 204 پست
ن😐الان ما ول می چرخیم؟ اونا مثل ما و حیوانات و....مخلوق خدان

اخه فکر میکردم مثل ارواح بدن ندارن و محون

چه جالبه

پس کجا زندگی میکنن اینا؟شما میدونی؟

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه فکر میکردم مثل ارواح بدن ندارن و محون چه جالبه پس کجا زندگی میکنن اینا؟شما میدونی؟

نمیدونم 

فقط ما نمی بینیم اونارو ولی اونا میبینن همین 

سلامتی دل جفتمون💔  سلامتی غم بینمون🖤
2728
اره خیلی تاثیر داره .حتما بدنتو گرم کن 

باشه گلم دمنوش گل محمدی دارم با عسل فکر کنم خوب باشه

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
نمیدونم  فقط ما نمی بینیم اونارو ولی اونا میبینن همین

جالبه

کلا جن به ادما کار نداره .نمیتونه وارد دنیای ادما بشه. یه چیزایی رو شنیدیم .فکرمون هم بهش پروبال میده بعد میگیم لابد پشت سرمونه یا کنارمونه .به فکرت یه تغذیه دیگه بده. به چیزای دیگه فکر کن

2740
کلا جن به ادما کار نداره .نمیتونه وارد دنیای ادما بشه. یه چیزایی رو شنیدیم .فکرمون هم بهش پروبال مید ...

جالبه،من فکر میکردم اونام هستن با ما زندگی میکنن!

شنیده بودم توی خرابه ها هستن بیشتر و شبا توی اونا میچرخن

خخخخخ اینم از شانس تویه😅😅 بگو گمشو بابا بذار اهلش بیاد

😂😂ای بابا شانس ندارم که

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
جالبه،من فکر میکردم اونام هستن با ما زندگی میکنن! شنیده بودم توی خرابه ها هستن بیشتر و شبا توی اونا ...

دنیای خودشون رو دارن اصلا به ما کار ندارن. مثلا ادمی که میمیره میره یه جای دیگه .دیگه به ادمای این دنیا کار نداره 

😁😁قدرت ادمیزاد بیشتر از جنه .هرچی میشنوی باور نکن .چطوری مارو میبینن اخه 😁

چی بگم والا،انقدر شنیدیم که جن آرامش رو از کسی یا خونه ای سلب کرده که ترس رفته تو وجودم

فکر میکنم با خنجر میان تیکه تیکه میکنن 😅از همونا که تو این فیلما دست شیطانه😅

دنیای خودشون رو دارن اصلا به ما کار ندارن. مثلا ادمی که میمیره میره یه جای دیگه .دیگه به ادمای این د ...

که اینطور... من کلا براساس چیزایی که شنیده بودم داستان بافتم برا خودم

چی بگم والا،انقدر شنیدیم که جن آرامش رو از کسی یا خونه ای سلب کرده که ترس رفته تو وجودم فکر میکنم ب ...

😁😁😁خب حق داری .احساست بهت غالبه .یکم منطقی فکر کنی میبینی ما اشرف مخلوقاتیم .چرا باید از جن بترسیم.و اینکه هیچ چیزی قدرتش بیشتر از خدا نیست .حتی اگه اگه جن زورش به ما بچربه که اینطورم نیست .زورش به خدا که نمیرسه .پناه ببر به خدا و خیالت راحت باشه .

یه لحظه دقت کن داری خوراک منفی میدی به ذهنت .اونم داره بهش پرو بال میده .تصویرسازی غیرواقعی میکنه 

😁😁😁خب حق داری .احساست بهت غالبه .یکم منطقی فکر کنی میبینی ما اشرف مخلوقاتیم .چرا باید از جن بترسی ...

اره گلم دستم خودم نیس بخدا ولی خب باید کنترلش کنم دارم ازدست میرم

ممنون از حرفای قشنگت عزیزم😘