2737
2739
چندین نفر هی بهم گفتن اینجا مال ما خانوماست و زایشگاهه و کلش مال ما زن ها هست  خواستم ببینم مت ...

آهان  فروشی نیست رایگانه   😄     فقط  اگر معتادش بشید بهای سنگینی مثل هدر دادن وقت و عمرتون  رو باید بپردازید 🤦‍♀️😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هیچی نمیگیم اصلا.

شماخودت چطور تحمل میکنی اسم کاربریت تو نوار صورتی نوشته میشه و وقتی عکس پروفایل نداری جاش سایه ی یه خانوم هست؟🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
فقط دلم میسوزه برا خانومایی ک زن شما میشن

بخداااا من دلم به حال شوهر هاتون میرسه اینقدر شما اینجوری هستید واقعا آدم تاپیک هاتون رو میبینه دهنش وا می مونه 

دلت به حال خودت بسوزه 

2740
درباره درس و کار و دوست پسر و... همه چی بحث میشه الی حاملگی و نی نی 

علتش تنهایی خانومهاس که به اطرافیان اعتماد ندارن.میان اینجا میگن.اصلا خانومها ذاتشونه که علاقه به درددل با همجنسشون  دارن تا تخلیه شن.ولی دلیل نمیشه چون خانوما هرمشکلی رو میان بگن پس آقایون هم بیان قاطی خانوما

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چندین نفر هی بهم گفتن اینجا مال ما خانوماست و زایشگاهه و کلش مال ما زن ها هست  خواستم ببینم مت ...

شما هنوز پول خرید کتاب درسیتونو از باباتون میگیرین بعد اونوقت میای میخوای اینجارو بخری؟ بابا گرگ وال استریت کی عضو سایت شدی ما بی خبر موندیم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
واله کسی تا حالا چیزی به من نگفت درست بیایم درست پیام بذاریم به همدیگر احترام بذاریم حریم همدیگر راح ...

خب شما مرد محترمی هستید   من چالش ناشناس گذاشته بودم ب خدا یه فوحشایی برام‌نوشته بودند آقایون  که اشکم در اومدم  ب مادر و خواهرم  توهین کرده بودن   خب  سوالم اینه چرا ؟    چرا  بعضی از آقایون نمیتونن  با خانما با احترام برخورد و رفتار کنند  

هم جنسای شما تو این سایت  تاپیک میزدن  و لینک میزدن بیایید  عکس  میرفتیم میدییم  عکس .... گذاشته  😔  

ب نظر شما خانمای اینجا حق ندارن  کمی نسبت ب آقایون تهاجمی رفتار کنن ؟؟

2706