2733
2739
عنوان

رابطه ی من و..

460 بازدید | 30 پست

من زنگ زدم دانشگاه ازاد ویه سوال پرسیدم ازقسمت دانشجوییشون شماره دادن گفتن که توواتسپ پیام بده منم سوالم توی وات پرسیدم خلاصه جواب دادن ومدام پیگیرمیشدن که ثبت نام کردی یانه یاباگوشی خودش زنگم میزد تو جواب یکی از استوری هام قلب داد خلاصه بعد ۱ماه پیشنهاددوستی داد ومیگه بیاهم ببینیم خودش استاددانشگاه ووکیل هستش منم که دانشجوی تازه ورود برام عجیبه که پیشنهادداد نظرشماچیه باهاش برم بیرون یاحرف بزنم واینکه من ۱۸ سالمه ایشون ۳۰ سالشون خودمم نمیدونم چیکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ازکجامیدونی فقط به توپیشنهادداده؟شایدبه بقیه مراجعه کننده ها(دختر)هم پیشنهادداده باشه

منم همینوباخودم میگم وقتی به راحتی به من شماره وپیشنهادداد ازکجامعلوم به بقیشون نداده باش

ببین عزیزم  .. به خدا اصلا درست نیست آدم وارد یه رابطه ی حرام بشه گلم.. سودی جز پشیمونی و سبک شدن از سمت دختر نداره.. عزیزم توکلتو به خدا کن ..وارش کمک بگیرررر مطمعن باششش یه خوبشو واست گلچین می‌کنه گلم ...تا آخر واست بهترین میمونه انشاالله

ببیییین فقط فراررر کن  جدی دارم بهت میگمااا اینا رویشونه با ترم اولیا اینجوری میکنن سواستفاده ...

دقیقا چون تجربه ندارن میگن اره فلانی استاد دانشگاهه موقعیتش خوبه نمره میده  

ببیییین فقط فراررر کن  جدی دارم بهت میگمااا اینا رویشونه با ترم اولیا اینجوری میکنن سواستفاده ...

وای ترسیدم ازیه طرف میگم نمیتون کاری کنه موقعیتش توخطرازطرفی هم کلی استرس دارم

وای ترسیدم ازیه طرف میگم نمیتون کاری کنه موقعیتش توخطرازطرفی هم کلی استرس دارم

همین الان بمیچونشو بزار کنار 

اصلاااااا دم ب تله نده تو ۴ سال میخای اونحا درس بخونی 

حواستو خیلی جمع کن اصلا اصلا با کادر دانشگاهو اینا زیربار نرووو