2752
2734
عنوان

لطفا اگه میتونید کمک کنید....

220 بازدید | 6 پست
پسرم یک سال و سه ماهش هست الان حدود 2 ماهه دائم سرفه میکنه مخصوصا شبها. پیش دکتر بردم کتوتیفن.سیتریزین.و چند داروی سرماخوردگی هم بهش داد ولی خوب نشده...البته اینم بگم سرماخوردگی خفیف هم پشت سر هم گرفته این دو ماه... لطفا اگه تجربه ای دارید در این مورد یا دکتر خوبی میشناسید بهم معرفی کنید......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر بخور سرد داری استفاده کن ،اگر نه بخور گرم رو ی ساعت قبل خوابش بزن و قطع کن چون بخور گرم بیش از ی ساعت تو ٢٤ساعت باعث رشد باکتریاس ،ی دستمال پارچه ایی رو با اتو گرم کن بعد بذار تو قفسه سینه اش چند بار اینکار رو بکن ،تو اتاقی ک هست اسپری و عطر و اینا نزن ،اسپریهای حشره کش و وایتکش و مواد شیمیایی استفاده نکن تو خونه ،تو گرد و خاک و غبار نبرش ،ی چند روزم فلفل و ادویه تند نخور ببین تاثیرش چیه
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2731
نشاسته و اینام بده بهش برو از عطاری پنیرک بگیر یا ٤تخمه براش درست کن بخوره ،ادویههه ب خودشم نده ،کاکائو،فلفل انواعش،سس انواعش،کدوحلوایی بخارپزم خیلی خوبه براش
اندکی صبررر سحر نزدیک است
ممنون . من ساکن تهرانم ...خودمم گفتم شاید مال الودگی باشه...من خانوادم شهرستان خوش اب و هوایی هستن حدود یک هفته اونجا بودم اما تاثیری نداشت حتی بدتر هم شد...........اما ادویه رو هنوز از غذا حذف نکردم این کار رو هم باید انجام بدم ... چهار تخمه رو دوست نداره از دهنش میدتش بیرون حتما براش پنیرک میگیرم......بخور هم میدم امیدوارم بهتر شه ..........ممنون از راهنماییتون