2737
2739
سلام دوست جونا پسر من دو ماهه که دنیا اومده اونم تو دلم یه طرف میرفت و سفت میشد بعدا فهمیدم سردش میشه چون بیشتر وقتی کولر روشن بود شبا اینجوری میشد . شما هم یه کم به گرم و سرد شدن دقت کنید شاید دلیلش این باشه .
برای مامان شدن همه منتظرای نی نی صلوات ...
بچه من تکون مبخورد ولی به سختی جایجا میشد از اول تا آخر بارداری یواش یواش یه 270 درجه ای چرخید بیشتر از این چیزی حس نکردم. یه بار که تو پهلوهام گیر افتاده بود دکتر کمکش کرد در بیاد. البته من خیلی شکم نداشتم و ماهیچه های سفتی داشتم. وقتی سرش بالا بود مرتبا پاهاشو میکوبید تو مثانم دیونم میکرد.
انقباض زایمان باعث میشه شکمت مثل یه توپ بسکتبال سفت بشه و درداش از پشت کمر به شکل متقارن میاد تا جلوی شکم
باد می‌وزد می‌توانی در مقابلش دیوار بسازی..... یا آسیاب بادی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر نکنم من توی 34 هفته به خاطر یه سرماخوردگی شدید و ترسیدن زیاد از صدای رعد و برق این مشکلو پیدا کردم دکترم فهمید من اولش متوجه نشدم. هرشب حدود سه چهار صبح بیدارم میکرد شکمم سفت میشد و دلم درد میگرفت
باد می‌وزد می‌توانی در مقابلش دیوار بسازی..... یا آسیاب بادی
بهار جون من نمی دونم این انقباض زایمانه یانه اخه سزارینی بودم . ولی این حرکاتو خیلی زیاد تجربه کردم حتی گاهی اینقدر سفت می شد که دردم می گرفت و نفسم بالا نمی اومد . دخترم که یک ماه همین جوری یک طرف شکمم موند ! به دکترم هم می گفتم هر دفعه ولی چیزی نمی گفت!
توکلت علی الحی الذی لا یموت
2740
خواهش دوستم . نگران نباش طبیعیه . انقباض و اینا نیست! چون خودم از 8 ماهگی تجربه می کردم . برای هر دو تا هم ولی روز سزارین سر تاریخ بدون داشتن دردی با پای خودم می رفتم بیمارستان!
توکلت علی الحی الذی لا یموت
منم هفته 30 هستم چند شب پیش نزدیکایه صبح از سفتی شکمم بیدار شدم بچه خودشم جمع کرده بود زیر جناغ سینه اندازه یه توپ زده بود بیرون شکمم سفت بود از ترس داشتم سکته میکردم ...به نظر منم از سرما بود پتو کشیدم روم و یه کوچولو اروم ماساژ دادم خوب شد
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم