2752
2734
عنوان

شوهرم۶روزه منوپسرموتنهاگذاشته رفته پیش خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 49 پست

خدا رحمتش کنه .

تاپیکای قبلتونو خوندم حقیقتش دلم گرفت نه برای شما .قصد سرزنش هم ندارم .ولی میتونه تلنگر خوبی برای ما باشه قدر عزیزانمون رو بدونیم .مرگ خبر نمیکنه .

برای خودم درس بزرگی بود تاپیکاتون.

خدا صبرتون بده عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو رو خدا راس میگی ؟ بعد از بعضیا زندگی دیگه جای قشنگی  نیست ... اما کو چاره ...

عزیزم مریص نیستیم که دروغ بگم تاپیک های قبلمم هس همسرم احتباج به پیوند داشت

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭
2731
قدرشو ندونستی خدا ازت گرفتش.تاپیکای قبلتو خوندم خدابیامرزش

شاید ولی واقعیتش هیچوقت بهش نمیگفتم خستم و این حرفا فقط بعضی اوقات میومدم اینجا دردودل

اونجا که هر چقدر صدات زدم گفتم قربونت برم بیدار شو بیدار نشدی دقیقا همونجا منم باهات تموم شدم همسرم!برای شادی روح همسرم یه صلوات مهمونش کنید😭
خدا رحمتش کنه . تاپیکای قبلتونو خوندم حقیقتش دلم گرفت نه برای شما .قصد سرزنش هم ندارم .ولی میتونه ت ...

تاهستن قدر نمیدونیم وقتی میرن چاره نداریم من هیچوقت حتی یه ثانیه هم پیش خودش ازش گلگی نکردم اذیتش نکردم خداخودش شاهده شاید خیلی وقتا فحش رکیک میداد سکوت میکرد شاید چن باری کتکم زد سکوت کردم همیشه همراهش بودم

2706