2737
2734
عنوان

چرا دیگه سقط نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 34 پست
اخه رو خونریزی هستم.جنینم شکل طبیعیشو از دست داده یه هفته است خونریزی دارم.دکتر گفت بمون خودش سقط می ...

عروسک پشت پرده بخور زعفرون رازیانه و گل گاو زبون طناب زیاد بزن پله زیاد بالا پایین کن 

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
حس میکنم نباید سقطش کنه و اینو بعدا خودش هم متوجه میشه

اصلا رو حالت انسان عادی و زنده نیست🙂 پزشک گفته سقط بشه🙂چیو نگه داره؟؟؟

اسی من معذرت میخوام💖

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا الکی به طرف عذاب وجدان نده خودش ناراحته شرایط اینه تو هم نمک می‌پاشی رگ زخمش 

👌👌👌👌

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
چتونه واقعا! 

اصلا نخونده تاپیکو😂😂😂😂

همینطوری برا خودش چرت و پرت میگه😏

2728

دوستانی که درست نخوندین و نظر دادین من واقعا حال روحیم بخاطر این مساله بد بود.تازه یکم باهاش کنار اومدم. من اینقدر امید داشتم که از هفته گذشته با اینکه دکتر گفته بود خودش سقط میشه حتی زعفرون هم نخوردم. گفتم شاید خدا بخواد و تشکیل بشه.اما سونوی اخرم گفت جنین چروک شده باید هرچه سریعتر سقط بشه.ولی هرکار میکنم اصلا درد ندارم.از عفونت میترسم