2703
2553

من ندیدم کسی تاحالا با دمنوش و خوراکی های طبیعی سقط کنه

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من ندیدم کسی تاحالا با دمنوش و خوراکی های طبیعی سقط کنه

اخه رو خونریزی هستم.جنینم شکل طبیعیشو از دست داده یه هفته است خونریزی دارم.دکتر گفت بمون خودش سقط میشه ولی تا حالا نشده حتی زیر دلمم درد نمیکنه

اخه رو خونریزی هستم.جنینم شکل طبیعیشو از دست داده یه هفته است خونریزی دارم.دکتر گفت بمون خودش سقط می ...

بهتره دوباره به پزشک مراجعه کنی

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2714
علت سقطت چیه؟یعنی چی شکلشو از دست داده؟یعنی ناقص شده؟

از هفته هفتم که رفتم سونو گفت قلبش تشکیل نشده. یک هفته وقت بده اگر تشکیل نشد خودش سقط میشه. دو روز پیش که رفتم سونو گفت جنین دفرمه شده و چروک شده دیگه هیچ رشدی نداشته

بومادران و مریم گلی بخور

چوب دارچین بذار بجوشه بعد بخور

اویشن بخور

فعالیتت رو زیاد کن 

اگه قرص ژیرزبونی بهت بده دهانه رحمت باز میشه میفته زود

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
2706