2733
2734
عنوان

استوری چی بزارم که ریپلای بزنه 😉

1515 بازدید | 32 پست

خیلی وقته کات کردیم البته اون کات کرد

میخوام تو واتس آپ استوری بزارم ریپ بزنه 

ولی نمیدونم چی 

چند تا گذاشتم فقط سین میکنه عکس از خودم و دل نوشته بود 

چی ب ذهن تون میرسه که بزارم ؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بعد کات چ غلطی بکنم؟😭💔 دیشب بحثمون شد

من نامزدمم بره با اینکه دوسش دارم عر نمیزنم 

دوست پسر کی باشه ک وقتتو بزاری پاش

برا خودت ارزش قائل باش 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بنویس گور بابای بعضی ها پیش ب سوی بعدی ها

یا.      تو نباشی دوستات هستن.   خخخخخخ.  باور کن اتیش میگیره هم ریپ میزنه. هم میاد در خونتون با قمه🇦😂😂😂

چشاش. داستانیه واس خودش💓💓💓
خوشبحالتون دغدغتون اینه من استوری عکس خودمو بزارم شوهرم میکشتم😑

😂😂😂

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2738
بنویس گور بابای بعضی ها پیش ب سوی بعدی ها یا.      تو نباشی دوستات هستن.   ...

اون پسرای قدیم بودن 

الان میگن اوکی بای 

من عاشقشم شدم ...

نه نشدی وابستگی و عادت و توهمه

2706