2733
2739
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27247 بازدید | 259 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم منم جلو مامانم راحت شر میدم اونم عادیه ولی این خیییییلی نگا میکنه موذب میشم

😂😂😂😂 تو هم حق داری البته ، خودم فکر میکنم اینقدر نوزاد کم شده مردم اینجوری شدن ،خود من خیییییلییییی وقته نوزاد ندیدم  

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
فکر خوبیه کلا روسری اینا نمیزنم زیاد حالا باید یکی دم دستم باشه هروقت اومد😂

نمیخواد سرت کنی که.برو از کمد بردار بیا بنداز رو دوشت بچه رو شیر بده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
😂😂😂😂 تو هم حق داری البته ، خودم فکر میکنم اینقدر نوزاد کم شده مردم اینجوری شدن ،خود من خیییییلیی ...

کلا دوس ندارم زیاد نگم کنه مامانم میگه شاید دنبال ایراده ازت😂 این حرفم تو دهنش نمیمونه وای به روزی ک چیزی ازت ببینه شرفت رفته😂

عجب😂 کلا زیاد نگام میکنه اونم اینطوریه؟

اره می امد مینشست قشنگ 😂 تا اخرشو نگاه میکرد ولی یه روز خودش توضیح داد که هیچی لذت بخش تراز این نیست که غذا خوردن بچه رو ببینه الان پسرم ۵ سالشه وقتی غذا میخوره مینشینه زل میزنه بهش گاهی موقع ها پسرم میگه مادرجون گشنته؟؟بیا از غذای من بخور😂

2740
کلا دوس ندارم زیاد نگم کنه مامانم میگه شاید دنبال ایراده ازت😂 این حرفم تو دهنش نمیمونه وای به روزی ...

😂😂😂😂😂 میگذره زیاد حرص نخور گلم ، ولی ادم عجیبیه ک تا الان نفهمید شما خوشت نمیاد نگاهش کنی کلا من که اینجوری هستم طرف یه اشاره کنه تا ته ماجرا رو میگیرم

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706