2737
2734
عنوان

بیاین بگین چرا بیدارین ؟

260 بازدید | 30 پست

خودم خوابم نمی بره 

بعضی شبا این طوری میشم فرداش اگه تا ظهر بخوابم روزش انرژی دارم اما اگه شوهر و بچه ام زود بیدار بشن و مجبور باشم بلند شم دیگه اوضاع بد میشه 

شما چی ؟ فردا تا ساعت چند قراره بخوابین ؟ 

دیگه نمیخوابم

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کله پاچه بار گذاشتم برای نهار از استرسش که خراب نشه هنوز بیدارم هی میرم نگاش میکنم اخه مامانم سپرد ب ...

تازه من کلی قرص خواب اورم میخورم هر شب امشبم خوردم فردا فکر کنم تا ساعت دو خوابم 🤣

او خداوند ناممکن هاست ...در حالیکه تو بر ممکن گریه میکنی ...
2738

پریوده و دل دردا و شب بیداریاش

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
کله پاچه بار گذاشتم برای نهار از استرسش که خراب نشه هنوز بیدارم هی میرم نگاش میکنم اخه مامانم سپرد ب ...

کله پاچه که خراب نمیشه. من قابلمه رو پر آب میکنم‌زیرشم‌کم میکنم و میخوابم

بچه م یکساعته یه عالمه گریه کرده. الان دارم شیرش میدم. خوایش میبره باز میپره با جیغ و دوباره از اول. ...

گوش درد تینا نداره یا بینیش گرفته باشه؟معمولا این علائم ماله ایناس

پسرم جیش کرده بود همش دارم پتو و وسیله میشورم داغون شدم 😢

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706