2733
2739

خوابم نمیره بعضی وقتا 

دکتر آلپرازولام نوشته برام 

باید هر روز بخورم یا می تونم وقتایی که خوابم نمی بره بخورم ؟ 

چون وقتی هر روز می خورم خیلی روزها خمیازه می کشم حالم بد میشه اصلا

بسیار اعتیاد آوره!!

سعی کنید نخورید 

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

چرا الپرازولام حداقل کلرودیازپوکساید میداد 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چرا ؟ اون بهتره ؟

اره قرص خفیفیه عوارضش کمتره ساعت نه بخور ده میخوابی صبح سرحالی اینو دیگه نخور ولی اگه بتونی شبا فقط دمنوشای ارام بخش یا گلاب بخوری بهتره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
چرا الپرازولام حداقل کلرودیازپوکساید میداد 

کلردیازپوکساید ضد اضطرابه و اصولا برای ترک الکل تجویز میشه عزیزم

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

من دکتر بهم میداد خیلی راحت میخوابیدم 

2738

البته من اضطراب داشتم نمیخوابیدم اونو میخوردم شبا خوابم میبرد