2733
2739
عنوان

یه چیزی بهم گفت خیلی دلم شکست...

622 بازدید | 37 پست

من الان تو ماه نهم بارداریمم مدتیه خونه پدرمم..شوهرم تو یه شهر دیگه است در حال حاضر امشب داشتیم حرف میزدیم بحث ماما خصوصی و اینا شد.... بعد برگشت با یه حالت شوخی بهم گفت اگر بخوای ماما آشنا هم دارم... بعد من میدونستم ک دوست دختر قبلیش ماما بوده خودمو زدم ب نفهمیدن گفتم منظورت کیه...گفت هووت... منم تلفن رو قطع کردم...اومد عذرخواهی و گفت منظوری نداشتم بدون فکر ی حرفی زدم منم گفتم باشه... ولی واقعا دلم شکست من الان درگیر افسردگی ام و خودش میدونه وضعیتم چطوره...خونه بابامم واقعا با کسی راحت نیستم درد دل کنم گفتم بیام اینجا بگم یکم سبک شم....از شدت ناراحتی خوابم نمیبره... 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نباید میریختی تو دلت.باید هر چی که ناراحتت میکنه رو بگی بهش

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

اروم باش عزیزم برا بچه اصلا خوب نیست اینجور ناراحتیا یه موسیقی کتابی فیلمی چیزی که ارومت میکنه خودتو باهاش سرگرم کن از فکرای بد دورکن خودتو 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

بگو سری بعدی قبل زر زدن فکر کن

اون کله وا مونده تو تکون بده حداقل این کاه و یونجه های توش جابجا شن شاید بهتر فکر کردی

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738

اگه زایمانتم طبیعیه ماماخصوصی بگیر حتنا خیلی خوبه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
چراگفتی باشع! ببخشیدا میریدی بهش  چه پروهستن این مردا

انقدر شک شده بودم از حرفش نمی دونستم چی بگم... 

رابطمون خیلی خوبه واقعا انتظار نداشتم چنین حرفی بزنه....

بگو سری بعدی قبل زر زدن فکر کن اون کله وا مونده تو تکون بده حداقل این کاه و یونجه های توش جابجا شن ...

😁😁 وااالا بخدا مخ ندارن بعضیا  نبایدساده گذشت حرف فوق العاده زشتیه مردی که متاهلع هنوز فکرش پیش دوسسسس دختر سااابق باشه  اووه 

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
انقدر شک شده بودم از حرفش نمی دونستم چی بگم...  رابطمون خیلی خوبه واقعا انتظار نداشتم چنین حرف ...

بهش محل سگ نده یه مدت باید حسابی تنبیه شه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2706