2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر جنسیت بچم بم تیکه پروندن چون شوهرم رفته بود بهشون گفته بود ک من پسر میخام و بچمون دختر شد

وااا چه بیشعورن مگه دست ادمه این چیزا 

هدیه خداست توباآغوش بازبپذیر گوربابای هرکی ناراضیه وااالا

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
ببین فقط یه نصیحت مردی که از مادرش پیش تو بد بگه و قید مادرشو بزنه به درد زندگی نمیخوره اوت مرد از م ...

نه همیشه اونایی که مادرشونو دوست دارن زنشونو دوست ندارن

بعدم‌ربطی نداره ادم باید تعادل رو رعایت کنه و مدیریت کنه روابط رو

دلیلی نداره چون مادرشه اجازه بده به زنش بی احترامی کنه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2731
2738
خیلی سختمه عاشقانه دخترمو دوس دارم

اصلا اهمیت نده گلم اتفاقا بیشتر هواشو داشته باش و بهش عشق بورز اون دختره توا هیجکسم هیجکاری نمیتونه کنه حتی اگرشوهرت ئاخانوادش کم محبتی کردن توجبران کن باعشق نسبت به دخترت 😍

خیلی گریه کردم خیلییییی🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

هرکس کارمای کارخودشو پس میده مطمین باش

درکت میکنم دلت شکسته آه دل شکسته میگیره بسپاربه خدا

به خودتو دخترت فکر کن به حرفای بی ارزش اونا فکرنکن حوصله داریا

خاک تو سر هرچی مرد نفهم و بی غیرته. خروسها و حیوانات بیشتر مواظب جفتشون هستن تا این بچه ننه ها. حالا مامانت باشه باید حق کشی کنی. اون دنیا  خودت و مامانت به دست و پای این دختر میفتید بگذره ازتون. میخوای بزرگترین لطف رو به خودت و مامانت کنی کم کمش باید دیگه نذاری چشم شوم مامان عجوزت به زنت بیفته که آزارش بده

خاک تو سر هرچی مرد نفهم و بی غیرته. خروسها و حیوانات بیشتر مواظب جفتشون هستن تا این بچه ننه ها. حالا ...

ای خدااااا.....خدااااااااا.....کجایی خدااااا بشنوووو حرفای دلم،وووو

ای خدااااا.....خدااااااااا.....کجایی خدااااا بشنوووو حرفای دلم،وووو

اصلا حکمتشو نمی‌فهمم. گاهی اونقدر ضجه میزنم از حرص و عصبانیت که باورم نمیشه خدا ببینه و صاعقه نزنه تو فرق سر اینا. ولی وقتی یادم میاد دنیا پر بیعدالتیه و اگر خدا میخواست صاعقه بزنه مستحق‌تر از من خیلی زیاده، امیدم ناامید میشه از این دنیا

2706