2733
2739

این درسته که استارتری که تاپیک میزنه یه نفر یا چند نفر میان بهش توهین میکنن یا تهمت میزنن تاپیک استارتر قفل بشه؟ یعنی نی نی یار قفل می کنه. مگه در اینجور موارد کاربریا کاربرانی که توهین می کنن نباید قطع دسترسی بشن؟ واقعا اگه اینجوری میشد دیگه کسی به خودش جرات نمی داد تو تاپیکای استارترها هر توهین و تهمت و چرت و پرتی بگه. قبول دارین؟ 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

من سر یه دمپایی دروغگو کردن

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

بعضیا ک‌کلا درگیرن ولی احترام هرکس دست خودشه تا حالا برای من‌پیش نیومده

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728

حالا کاش فقط میگفتن دروغگو هر توهینی دلشون می خواد میکنن بعدشم فقط تاپیک استارتر بدبخت رو قفل میکنن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
بعضیا ک‌کلا درگیرن ولی احترام هرکس دست خودشه تا حالا برای من‌پیش نیومده

تا حالا تاپیک هاتون پربازدید نشده حتما که پیش نیومده 

@لواشکیییی  

گلم بیا اینجا 

عقده گشایی میکنن

ولی خب اگه تاپیک ممنوعه بزنه مجبور به گزارش یا صدا کردن نی نی یار خواهند بود

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738

بله کاملا درست میگی نباید تلافی توهین دیگران سر استارتر خالی بشه.

البته برای خودم پیش نیومده اما درکش سخت نیست 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
عقده گشایی میکنن ولی خب اگه تاپیک ممنوعه بزنه مجبور به گزارش یا صدا کردن نی نی یار خواهند بود

من هیچ موقع تاپیک ممنوعه نزدم ولی همیشه یه عده پیدا میشن میان گند میزنن به تاپیکام آخرشم یا نی نی یار تاپیک منو قفل میکنه یا تهش فقط تذکر. به نظر من اونایی که توهین می کنن فقط باید تعلیق بشن

منه بدبخت هر تاپیکی میزنم میان توهین میکنن کاری میکنن قفل بشم نامردا

خب شما نباید قفل بشید توهین کننده ها باید تعلیق بشن 

موضوع چیست؟؟

😂😂

بله کاملا درست میگی نباید تلافی توهین دیگران سر استارتر خالی بشه. البته برای خودم پیش نیومده اما در ...

والا من هر دفعه تاپیک میزنم تن و بدنم باید بلرزه که یه وقت پربازدید نشه چون امنیت جانی و روانی ندارم اون وقت 😐 پربازدید هم نمیشه باز یه عده میان عقده گشایی می کنن تهش تاپیک من قفل میشه 

2706