2737
2734
عنوان

الان با دکتر برنامه پزشکی صحبت کردم درمورد دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 59 پست
نه چون الان رفته شیراز حتی نمیدونم کجای شیراز فرستادن .ولی فکر کنم ببرمش تهران شاید بیشتر به فکر باش ...

حتما ببرش تهران،وقتو تلف نکن.متاسفانه تو شهرستان ها زیاد رسیدگی نمیکنن یااصلا نمیتونن تشخیص بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااین شرایطی که شما میگی شاید بستری بشه تا بتونن سریعتر مشکل اصلی رو تشخیص بدن

جدی میگی اما سونوی کبدی رو نشون دکتر دادم گفت نه بهش گفتم ببرمش تهران گفت نه اما انگار دکتره بیخیاله 

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم

ببرش پیش یه دکتر خوب. ببخشید ولی پزشکهای بی سواد ممکنه خیلی اوقات تشخیص اشتباه بدن و هزار جور مشکل و استرس به آدم وارد کنن. چند سال پیش یکی از دوستام گفت وقتی زیاد راه میرم کف پام مورمور میشه. پیش چند تا دکتر متخصص معروف رفت. یکی گفت ام اس داری. یکی گفت تومور داری!! آخرم معلوم شد از دیسک کمرشه و با چند جلسه فیزیوتراپی مشکلش حل شد. حالا هم شما قبل از تشخیص قطعی این قدر به خودت استرس نده.‌پیش دکتر متخصص باسواد برو

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
2728
جدی میگی اما سونوی کبدی رو نشون دکتر دادم گفت نه بهش گفتم ببرمش تهران گفت نه اما انگار دکتره بیخیاله ...

لطفا زودتر ببرش تهران 🙏 تو مادرشی توقع نداشته باش دکتر نگران بچت باشه خودت باید یه کاری بکنی 🙏 لطفا ببرش زودتر درمان بشه

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
حتما ببرش تهران،وقتو تلف نکن.متاسفانه تو شهرستان ها زیاد رسیدگی نمیکنن یااصلا نمیتونن تشخیص بدن

ای خواهر بدونی چقدر گرفتار شدم الان باباش میگه نمیتونم کارش هست دست به دامن پدربزرگ دخترم شدم اونم میگه هر چی تو بگی روم نمیشه بگم ببرمون تهران 

یکی از آشناهای ما دور از جون شما و کاربرا بهش گفته بودن قراره بمیری وضعت خیلی خرابه رفت تهران با یه قرص حالش خوب شد یه ماه بعدش شیرینی آورده بود که همه چی حل شد

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
لطفا زودتر ببرش تهران 🙏 تو مادرشی توقع نداشته باش دکتر نگران بچت باشه خودت باید یه کاری بکنی 🙏 لطف ...

با زمین و زمان دارم میجنگم شوهرم میگه وایسا تا آزمایش ها بیاد هر روز جنگ و دعواست تو خونمون بخدا

2740
ای خواهر بدونی چقدر گرفتار شدم الان باباش میگه نمیتونم کارش هست دست به دامن پدربزرگ دخترم شدم اونم م ...

لطفا روت بشه وقتی پای سلامتی بچت درمیونه لطفا روت بشه حتما باهاشون صحبت کن اگه به خاطر سلامتی بچت نمیخوای حرف بزنی پس کی میخوای حرف بزنی؟ 

جدی میگی اما سونوی کبدی رو نشون دکتر دادم گفت نه بهش گفتم ببرمش تهران گفت نه اما انگار دکتره بیخیاله ...

نمی‌خوام نگرانت کنم ولی کبد عضو ‌حساسیه خودتم که میگی دکتر گفته اگه به موقع درمان نشه ممکنه خدای نکرده به پیوند برسه،پس حتما ببرش تهران.بیمارستان مفید مخصوص کودکان،دکترای خوبی هم داره ،ببرش اونجا

با زمین و زمان دارم میجنگم شوهرم میگه وایسا تا آزمایش ها بیاد هر روز جنگ و دعواست تو خونمون بخدا

جنگ و دعوا نکن بچه رو ببر دکتر 

اگه لازم شد با خانواده ی شوهرت حرف بزن

ولی منتظر نمون تا شوهرت راضی بشه  

یکی از آشناهای ما دور از جون شما و کاربرا بهش گفته بودن قراره بمیری وضعت خیلی خرابه رفت تهران با یه ...

البت این دکتر بهم گفت داروهای کورتون دار میدن جلوگیری میکنه اما دکتر کبدش اینجا هنوز دارویی بهم نداده شنبه برم پیشش اگه جلوگیری کرد ک خوب اگه نه میرم تهران 

جنگ و دعوا نکن بچه رو ببر دکتر  اگه لازم شد با خانواده ی شوهرت حرف بزن ولی منتظر نمون تا شوهر ...

همش دعوامونه خیلی نگران بچمم اونم کلا ادم بیخیال و ریلکسیه

احتمالا رماتیسم نداره؟لوپوس داره شاید چون هم پلاکتش پایینه هم کبدش التهاب داره ببرش دکتر روماتولوژی ...

نه بعید میدونم هر چی هست مال کبدشه چون قبلا هم کبدش مشکل داشت آنزیماش بالا بود خوب شد الان اینطور شده

2706