2733
2739
عنوان

الان با دکتر برنامه پزشکی صحبت کردم درمورد دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 59 پست

عزیزم چرا نمیبری تهران؟ الان دیکه هرکس مریض میشه یه توک پا میره تهران چون بهترین دکترها اونجا هستن

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
خب ببرش یه شهر دیگه.پیش ی دکتر خوب.سرسری نگیر عزیزم

من آزمایش هایی ک براش انجام دادم رفته شیراز جوابش تا یک ماه طول میکشه هر جا برمم چون مقدار خونش کمه بدتر میشه چون هی ازش خون میگیرن به بد دردی گرفتار شدم بخدا

جهان زیباست اگه باهم مهربان باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله خوب بشه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
یعنی بدنم داره میلرزه راست میگی ممکنه بدتر بشه بچه منم از قبل کبدش حساس بود الان من واقعا موندم حتی ...

توکلت به خدا باشه چطوری بدتر بشه آخه مگه نمیخوای درمان کنی؟ درمان کنید چرا باید بدتر بشه؟

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم
2731
عزیزم چرا نمیبری تهران؟ الان دیکه هرکس مریض میشه یه توک پا میره تهران چون بهترین دکترها اونجا هستن

اول خواستم ببرم گفتم تا میبرم ممکنه بدتر بشه اینجا آزمایش هاشو انجام دادم اما انگار منتظر شدن بی فایدست

عزیزم اولا آرامشتو حفظ کن.بعدشم ببر پیش یه متخصص خوب تو یه شهر بزرگ.امیدوارم مشکلی پیش نیاد.تو‌نت بخون چیا برای کبد خوب و یا چی براش بده.رعایت کن تا میبریش دکتر.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
من آزمایش هایی ک براش انجام دادم رفته شیراز جوابش تا یک ماه طول میکشه هر جا برمم چون مقدار خونش کمه ...

نمیتونی باهاشون صحبت کنی نتیجه آزمایش زودتر اعلام‌کنن؟بهشون بگی شرایط بیمارت اورژانسیه

توکلت به خدا باشه چطوری بدتر بشه آخه مگه نمیخوای درمان کنی؟ درمان کنید چرا باید بدتر بشه؟

اصلا نمیدونم کار درست چیه باید چه کار کنم هم کبدش مشکل دار شده هم خونش

2740
من آزمایش هایی ک براش انجام دادم رفته شیراز جوابش تا یک ماه طول میکشه هر جا برمم چون مقدار خونش کمه ...

احتمالا رماتیسم نداره؟لوپوس داره شاید چون هم پلاکتش پایینه هم کبدش التهاب داره ببرش دکتر روماتولوژی حتما شاید بیماری خود ایمنی باشه 

من خودم این مشکلو دارم الانم به کلیم زده ولی با دارو کنترل شد التهاب برطرف شد

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
اول خواستم ببرم گفتم تا میبرم ممکنه بدتر بشه اینجا آزمایش هاشو انجام دادم اما انگار منتظر شدن بی فای ...

ببر بابا مگه تا تهران چقدر طول میکشه ببری؟ با وشهرت هماهنگ کن همین هفته حتما ببر و قبلش با مطب دکتری که انتختب میکنی هماهنگ کن یا اگه کلینیک خاصی میخوای ببری اول زنگ بزن هماهنگ کن بعدا ببر حتما ببر شک نکن

عزیزم انشالله خوب بشه دوتا دختر دارم میدونم چقدر دوست داشتنین .فکر کنم تا تاپیک قبلت گفتی کمرت اذیته از استرس و فکر خیال دخترت باشه .انشالله خوب بشه .خوب دکترا میگن درمانش چیه؟پیشنهادشون چیه؟

نمیتونی باهاشون صحبت کنی نتیجه آزمایش زودتر اعلام‌کنن؟بهشون بگی شرایط بیمارت اورژانسیه

نه چون الان رفته شیراز حتی نمیدونم کجای شیراز فرستادن .ولی فکر کنم ببرمش تهران شاید بیشتر به فکر باشن اینجا ک دارویی ندادن هنوز بچم بدتر نشه ای خدا 

ففط یه چیزی به بچه استرس ندی بذار شاد باشه آروم باشه استرس همیشه همه چیز رو بدتر میکنه

عزیزم انشالله خوب بشه دوتا دختر دارم میدونم چقدر دوست داشتنین .فکر کنم تا تاپیک قبلت گفتی کمرت اذیته ...

نمیدونم اما اینو میدونم زمان به ضررمه حتما اگه ببرم تهران شاید دارو بدن پیشگیری کنن 

2706