2733
2739
عنوان

از دست خواهرم خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 38 پست
دقیقا ممم گفتم بچه دار شم کار تعطیل

کار خوبی میکنی

بچه چه گناهی کرده بی مادر بگذره بچگیش

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونستم خواهرم بدقولی میکنه وگرنه یه نفرو پیدا میکردم.شوهرمم صبح زود رفته بود سرکار

اگه سرویس داره مهد براش بگیر فقط به همسرت بگو صبح ها اماده کنه که بره. ظهرا هم اگه کسی هست خونش بفرستی بگو ببره اونجا سرویس. اگه نه به بچت کلید بده. 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2731
اگه سرویس داره مهد براش بگیر فقط به همسرت بگو صبح ها اماده کنه که بره. ظهرا هم اگه کسی هست خونش بفرس ...

مساله اینجاست که به من گفته بود میبرمش و من روی کمکش حساب کرده بودم وگرنه همین کارو میکردم

دیگه اواخر طرحمه.نمیدونم با خواهرم چه رفتاری بکنم

یه خرده باهاش سرسنگین باش اگه گله کرد و علتش رو پرسید بهش بگووو که چرا همچین رفتاری کردی .؟شاید دلیلش قانعت کرد.

اسی اگه میتونی لطفا به تاپیک آخرم یه نگاه بکن .

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2740
دیگه اواخر طرحمه.نمیدونم با خواهرم چه رفتاری بکنم

اصلا به روی خودت نیار

چون اونوقت همه جا تو خانواده میشینه پشت سرت بد میگه و حق ب جانب میشه

ولی دیگه سعی کن ازش انتظاری نداسته باشی

خودتم فقط در حد توانت براش کار انجام بدی

ولی برخوردت باهاش عالی و مثله قبل باشه

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
بچه 5سالشه کلید بده تنها خونه بمونه؟🤐

اگه کسی نباشه تحویل بگیره بچه رو خونه کسی هم نباشه بفرسته چی کار کنه؟ بمونه تو کوچه؟ 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
مساله اینجاست که به من گفته بود میبرمش و من روی کمکش حساب کرده بودم وگرنه همین کارو میکردم

اگه فقط نمیبرد جوابتو میداد و خبر میداد بهت جای حرف زدن و فکر کردن داشت. عزیز دلم میدونسته بچه رو سپردی بهش هیچ کاری نکرده جواب هم نداده بهت اگه برای بچه اتفاقی میوفتاد چی؟ اصلا درگیرش نشو بهشم چیزی نگو دیگه خواهر بودن خودشو نشون داده بهت. به فکر این باش از این به بعد چی کار کنی عزیزم. 

یه کم سنگین باش، بعدش که زنگ زد یا زدی، بهش بگو که فلان روز بهت زنگ زدم جواب ندادی .نگی تو دلت میمونه واسه همیشه

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
اگه فقط نمیبرد جوابتو میداد و خبر میداد بهت جای حرف زدن و فکر کردن داشت. عزیز دلم میدونسته بچه رو سپ ...

دقیقا از همین ناراحتم.احساس میکنم کمی به من حسادت میکنه

یه کم سنگین باش، بعدش که زنگ زد یا زدی، بهش بگو که فلان روز بهت زنگ زدم جواب ندادی .نگی تو دلت میمون ...

اون آدمیه که بلده خودشو به مظلومی بزنه و خودشو حق به جانب بگیره منم آدم بی زبونی هستم و خیلی ساده و احمقم

دقیقا از همین ناراحتم.احساس میکنم کمی به من حسادت میکنه

خودت بهتر میشناسیش ابجیته. بهترین راه و پیدا کن برای بچت.اگه حسادت میکنه که دیگه بدتر اصلا نسپر بچه رو بهش با این کار نشون داده خودشو. مواظب بچت باش 

2706