2733
2734
عنوان

شوهرم شیف شبه بعد....

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 89 پست
عزیزم کامل توضیح میدب...ارد دارم ..شکرو داخل ارد بریزم؟

آره. ببین یکی دو قاشق آردو با یک قاشق شکر مخلوط کن. اگر شیر داری چی بهتر، یه کم شیر بریز که رقیق بشه. هی هم بزن شکرش آب شه. اون زعفرون یا زردچوبه و گلاب و اگه خواستی هل یا دارچینم بهش بزن.

خیلی رقیق بشه. از ماست خیلی رقیق تر.

بعد یه ذره روغن بریز تو تابه. داغ که شد، اینو بریز تو روغن. شعله رو کم کن آروم بپزه. بعد پشت و روش کن. بعد نوش جانش کن.

فقط بگو دخترت گشنه خوابید؟ دلم پیش دخترته

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوب چیزی نپختی که بخوره؟

نه 😔😭

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2742
آره. ببین یکی دو قاشق آردو با یک قاشق شکر مخلوط کن. اگر شیر داری چی بهتر، یه کم شیر بریز که رقیق بشه ...

اره دخترم چه الان چه روزای عادی هیچی نمیخوره سو هاضمه داره ۱۱ماهشه  ۷/۵کیلوعه ...هیچی نمیخوره هیچی حتی قطرع اهن و مولتیشم نمیخوره😭 فقط نون خالی دستش دادم خورد خوابید

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
نه 😔😭

الان بچه رو خوابوندی ک خودت بخوری 😐والا همچین مادری جهنمم زیر پاش نیست چ برسه ب بهشت  پاشو کبابی بریونی چیزی بزن ب بدنت میدونم از گلوت راحت میره پایین 

تو با من چه کردی ک نگاهی جز نگاهت بر دلم معنا ندارد..
2738

نصف شبی چقدر سخت میگیری. بابا  اگه پنیر پیتزا داری همون نونو سرخ کن همونطر ک نون تو ماهیتابس پنیر بریز ی گوشه نونو. نونو تاش کن پنیر آب میشه بخور. سریع هم حاظر میشا

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
وای چطور دلت اومد  برای اون طفلک هیچی نپختی گشنه خوابید  بعد الان واسه خودت سیر بپزی بخو ...

حالا خودش نخوره، بچه سیر نمیشه که.

بخور خودت حالا. فردا دیگه تنبلی نکن، گناه داره بچه.

الان بچه رو خوابوندی ک خودت بخوری 😐والا همچین مادری جهنمم زیر پاش نیست چ برسه ب بهشت  پاشو کبا ...

😐😐عزیزم بچش 11 ماهشه شاید شیر میخوره. دختر من تا یسالو نیمگیش اصلا لب به غذا نمیزد فکقط شیر خودمو میخگرد

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
الان بچه رو خوابوندی ک خودت بخوری 😐والا همچین مادری جهنمم زیر پاش نیست چ برسه ب بهشت  پاشو کبا ...

خودمم از گشنگی میخام بخورم ... ببین پست بالا توضیح دادم بخون دخترم چه الان چه روزای دیگه هیچی نمیخوره سو هاضمه دارع نه فرنی نه حریره نه سوپ نه برنج هیچی هیچی لب به هیچی نمیزنه نه شیر خشک نه سرلاک نه قطه اهن و مولتیویتامین هیچیشو نمیخوره هیچوخت😭 منو قضاوت نکن

گناه داره اینجوری نگو.

حالا میگه گشنه خوابیده. مطمئن باشه عصرونه خورده سیرم بوده.

2706