2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیاین معجزه 🥺معجزه😮

11397 بازدید | 258 پست

سلام بخدا زبونم قاصره بگم من یه داداش معتاد و یه خاهر 30 ساله دارم داداشم اصلا و ابدا ترک نمی‌کرد شیشه ناجور می‌کشید ابجیمم هرکی میومد خواستگاریش میرفت دیگه نمی اومد این اواخر یه سال بود اصلا خواستگار نداشت دل و زدم به دریا گفتم بیاو براشون دعا کن وای خدا حدیث کسا و یاسین و شبا میخوندم مامانم خبر داد داداشم خودش گفته من خسته شدم و میخام برم ترک کنم الان رفته کمب ابجمیم دوروز بیش مامانم گف یه خواستگار اومده شنبه عقدش میکنن خواستگارش 23 سالشه😮هرکی شنیده تعجب کرده سن خاستوارو آخه همه میگفتن اینو یه مرد سن بالا میاد میگیره بخدا بسره اینقدر خوشگل و خوبه اصلا هرچی بگم کم گفتم براش 7 تا یاسین نخودکی برداشتم در کمال تعجب آخرین یاسین دیروز بود که اگه به حاجتم رسیدم برم سرخاکش بخونم هفته دیگه باید برم یعنی معجزه معجزه فقط حاجت خودم ابجیا مالیه 😔اونو هرچی از خدا خاستم حل نکرده ولی قربون خدا برم فک کنم اونم حل میکنه موافقین 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2731
2738

💖😍😍😍به سلامتی 

خوشبخت باشن .من چندتاتاپیک زدم که دسته جمعی ختم  یاسین وزیادت عاشورانخودکی برداریم ولی کسی نیومد 😕

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
همه میگفتن بیرمرد میاد خواستگاریش جالبه بسره یه بار دیدتش داره خودشو براش میکشه بخدا معجزس

درسته معجزه باشه ولی با این تفاوت سنی اصلا خوب نیستا

پشت تمام آرزوهایم خ♡دا ایستاده است..🍃
میگم آبجی میشه برا من نائب بشی من نمیتونم سر خاکش برم راهم دوره منم در عوض تا ده روز روزی صد صلوات ...

آره عزیزم حتما اسم کوچیکت بگو شاید فردا برم مشکلاتم دوس داری بگو دعات کنم

2706