2733
2739
عنوان

با راه خیلی دور ازدواج نکنید مجردا

327 بازدید | 23 پست

انقدررر پشیمونم.

حسرن اینکه هرهفته با خواهرو برادرام خونه ی مامانم جمع شیم تا آخر عمر تو دلم میمونه

حسرت خوردن آش مامان پز

خونه تکونی و خنده با خواهرا

باهم رفتن ارایشگاه

رفتن پارک

بدون دغدغه حرف زدن که نکنه به دل بگیره

حسرت اینکه نخوای چمدون ببندی و بری

کلا ازدواج نکنید مجردا   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره واقعا بعدا پشیمون میشین.. ولی همه چیز از دور قشنگه.. دوری و دوستی 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2738
کلا ازدواج نکنید مجردا    

نه بابا نزدیک باشه خوبه

خواهر من یکم افسرده و فشار هست روش میاد خونه بابام میگیره میخوابه غذاشو میخوره میره.قشنگ معلومه کلی سبک میشه ولی من...

تو پارک یه شهر غریب زار میزنم بر میگردم خونه

عزیزم مطمئنی وقتی نزدیک خانوادت باشی همه این کارهارو انجام میدی؟

ادما تا وقتی دور هستن همش فکر میکنند خیلی به بقیه خوش میگذره و اینا نیستن که خوش بگذرونند اما در اصل از این خبرا نیست عوضش وقتی ادم میره شهرش کللی خوش میگذره و همه به هوای اون شخص دور هم جمع میشن

نسخه کلی نپچین شما دیگه خیلی وابسته ای هر هفته...من دوساله ندیدم...دلم تنگ شده ولی کسی ک ازدواج کرده ...

بابا تو شهر خودت باشی هر هفته نمیبینی پدر مادرتو.والله شوهر من هر روز خونه مادرشه.

من یک ساله نرفتم

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2706